Reklama

Uwaga, jutrzejszy koncert odwołany

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, jutrzejszy koncert odwołany  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informuje Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, zaplanowany na jutro koncert małopolskiej kapeli Czerwie został odwołany. Powód? Małe zainteresowanie.

Jak informuje Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, zaplanowany na jutro koncert małopolskiej kapeli Czerwie został odwołany. Powód? Nikłe zainteresowanie.

Zespół lubujący się w alternatywnych dźwiękach o zabarwieniu etno i folku miał wystąpić w piątek w ramach kolejnej odsłony Alterstacji. Podczas ostatniego przystanku POKiS-owego cyklu, gdy występował Junior Stress, czyli Marcel Galiński, jeden z najbardziej popularnych młodych artystów reggae i dancehall, POKiS pękał w szwach, a jeszcze wcześniej, gdy do Płocka przyjechało Lao Che zainteresowanie było tak wielkie, że koncert odbył się w sali Spółdzielczego Domu Kultury, by wszyscy mogli się pomieścić. Niestety, Czerwie nie zainteresowała w tym samym stopniu płocczan - jak przed chwilą poinformował POKiS, ze względu na niską przedsprzedaż biletów, koncert został odwołany. Tych nielicznych, którzy kupili bilety, POKiS zaprasza po odbiór pieniędzy. Przypomina, że bileteria czynna jest do 17.00.

Sprostowanie: jak przed chwilą poinformował POKiS, w poprzedniej przesłanej mediom informacji pojawił się błąd: bilety można zwracać nie w bileterii, ale w dziale księgowości POKiS-u.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE