Reklama

Uwaga, jutro pozmienia się na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, jutro pozmienia się na Podolszycach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa tygodnie dłużej niż planowano ma potrwać przebudowa skrzyżowań na Podolszycach. Od jutra inaczej będziemy jeździć przy Banku PKO.

Dwa tygodnie dłużej niż planowano ma potrwać przebudowa skrzyżowań na Podolszycach. Od jutra inaczej będziemy jeździć przy Banku PKO.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski, w poniedziałek 30 września dojdzie do zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu Wyszogrodzka-Jana Pawła II i Armii Krajowej (przy Auchan) oraz Czwartaków z Jana Pawła II.

Kierowcy jadący od skrzyżowania przy banku w kierunku południowym zostaną skierowani na nowo wybudowany odcinek al. Jana Pawła II. Z koeli w kierunku północnym ruch będzie odbywał się po dotychczasowej, wyremontowanej jezdni. W związku z budową pierścienia ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła z ul. Czwartaków (przy Auchan) jezdnia zostanie zwężona - informuje Konrad Kozłowski.

Prace związane z przebudową skrzyżowania łączącego północne i południowe Podolszyce nie zakończą się - tak jak początkowo planowano - w najbliższych dniach, bo ze względu na wcześniejsze i obecne warunki atmosferyczne wykonawca wystąpił do Miejskiego Zarządu Dróg z wnioskiem o przedłużenie terminu zakończenia robót do 15 października.

Za tydzień w weekend zaplanowano układanie warstwy ścieralnej asfaltu na budowanym rondzie przy skrzyżowaniu Czwartaków i Jana Pawła II .. O ile tych planów nie pokrzyżuje pogoda, rondo zostanie całkiem zamknięte dla ruchu.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE