Reklama

Uwaga, droga zamknięta na cztery miesiące

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, droga zamknięta na cztery miesiące - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż do drugiej połowy grudnia będzie trwał remont dwóch mostów w Nowym Trzepowie. Przez ten czas zamknięty będzie liczący ponad kilometr odcinek drogi z Płocka przez Zągoty do Bonisławia.

Aż do drugiej połowy grudnia będzie trwał remont dwóch mostów w Nowym Trzepowie. Przez ten czas zamknięty będzie liczący ponad kilometr odcinek drogi z Płocka przez Zągoty do Bonisławia.

Jak zapowiada Zarząd Dróg Powiatowych, remont dwóch mostów na drodze powiatowej nr 5201W na trasie Płock – Zągoty – Bonisław zacznie się jutro, w środę, i potrwa do 19 grudnia. Przez ten czas fragment drogi będzie całkowicie wyłączony z ruchu i będą obowiązywały objazdy, które wyznaczono przez miejscowości: Płock– Ciachcin – Bielsk – Cekanowo – Zągoty – Machcino – Bronowo Zalesie. Z kolei piesi będą przechodzili przez tymczasowe pomosty zlokalizowane w rejonie prowadzonej inwestycji.

Z utrudnieniami muszą liczyć się także pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej. jak zapowiada spółka, autobusy linii 1 zostaną skierowane na trasę objazdową ulicą Sierpecką i drogami powiatowymi 5205W (przy PWSZ w Nowym Trzepowie) i 2909W (łącznik do Bronowa-Zalesia przy torach).

- Przystanki Trzepowo, Bielska; Nowe Trzepowo, sady i Nowe Trzepowo nie będą obsługiwane - informuje Komunikacja Miejska. - Autobusy linii 1 w obydwu kierunkach zatrzymają się na przystankach linii 6 – Sierpecka, szkoła; Krzywa i Nowe Trzepowo, szkoła (przy PWSZ).

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE