Reklama

Uwaga! Autobusy pojadą objazdem. Wkrótce zamykają skrzyżowanie

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Autobusy pojadą objazdem. Wkrótce zamykają skrzyżowanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie bądźcie zdziwieni, jeśli w sobotę i w niedzielę autobusy niektórych linii ponownie zmienią trasy. Ratusz poinformował o weekendowym zamknięciu skrzyżowania al. Kilińskiego z ul. Sienkiewicza i 4. Pułku Strzelców Konnych. Dla autobusów Komunikacji Miejskiej Płock wyznaczono objazd analogicznie, jak podczas zamknięcia skrzyżowania w październiku.

Nie bądźcie zdziwieni, jeśli w sobotę i w niedzielę autobusy niektórych linii ponownie zmienią trasy. Ratusz poinformował o całkowitym zamknięciu skrzyżowania al. Kilińskiego z ul. Sienkiewicza i 4. Pułku Strzelców Konnych. Dla autobusów Komunikacji Miejskiej Płock wyznaczono objazd analogicznie, jak podczas zamknięcia skrzyżowania w październiku.

Zamknięcie skrzyżowania zaplanowano w sobotę 9 listopada o godz. 8.00, natomiast otwarcie w niedzielę, 10 listopada późnym wieczorem. W przypadku wcześniejszego zakończenia robót skrzyżowanie zostanie udostępnione dla ruchu wcześniej. W dniach 9-10 listopada będą prowadzone prace drogowe (bitumiczne) i związane z infrastrukturą drogową w obrębie skrzyżowania.

Objazdy:

Samochody osobowe będą mogły korzystać z objazdu: ul. 8 Pułku Artylerii Lekkiej i skrzyżowania z al. Kilińskiego z ul. Padlewskiego przy Rogatkach Płońskich (Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica).

Autobusy KM Płock - na czas zamknięcia skrzyżowania autobusy linii 2, 4, 7, 15, 19, 22, 33, 140 i N2 w kierunku Winiar / Kostrogaju / Cm. Komunalnego / Orlenu / Dworca kolejowego pojadą objazdem po trasie: Spółdzielcza – Piłsudskiego – Jachowicza (Stanisławówka) – 11 Listopada – 3 Maja – 1 Maja – Sienkiewicza (Tumska) i zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie przejazdu.
W kierunku Podolszyc / Radziwia / Borowiczek autobusy kursować będą bez zmian ulicami Kolegialną i Wyszogrodzką.

Autobusy linii 2, 7, 140 i N2 przejadą po trasie: Kilińskiego – Wyszogrodzka – Spółdzielcza i dalej jw.; autobusy linii 15 po trasie: Lachmana – Piłsudskiego i dalej jw.

W czasie objazdu nieczynne będą przystanki:
•    Fabryczna, Wiatraki (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę centrum)
•    Ogródek jordanowski (przy komendzie policji)
•    Misjonarska (na ul. Sienkiewicza)
•    Jesienna (na ul. Spółdzielczej w stronę Wyszogrodzkiej)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE