Reklama

Urząd apeluje: Wpuśćcie ankietera

Opublikowano:
Autor:

Urząd apeluje: Wpuśćcie ankietera - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz uprzedza mieszkańców, że lada moment do naszych drzwi mogą zadzwonić ankieterzy zaopatrzeni w identyfikator i upoważnienie wystawione przez prezydenta miasta. Zadadzą nam kilka pytań dotyczących m. in. stworzenia strefy płatnego parkowania w Płocku.

Ratusz uprzedza mieszkańców, że lada moment do naszych drzwi mogą zadzwonić ankieterzy zaopatrzeni w identyfikator i upoważnienie wystawione przez prezydenta miasta. Zadadzą nam kilka pytań dotyczących m. in. stworzenia strefy płatnego parkowania w Płocku.

W dalszym ciągu trwają konsultacje dotyczące przygotowywania dokumentu pod nazwą „Polityka Parkingowa dla Miasta Płocka”. Najpierw odbyło się kilka spotkań otwartych, zamieszczono również ankietę na stronie internetowej Ratusza. Teraz nadszedł czas na badanie ankietowe wśród mieszkańców i płockich przedsiębiorców. Pytania będą dotyczyły m in. ilości posiadanych samochodów przypadających na jedno gospodarstwo domowe lub firmę, częstotliwości korzystania z auta lub z innych środków transportu. To również okazja do wypowiedzenia się na temat wad i zalet pomysłu stworzenia płatnej strefy parkowania.

Ankieterzy z firmy DRB Polonia – Instytut Badań Rynku i Opinii ruszą w teren 12 października na zlecenie wynajętej przez Ratusz firmy „Brand Experience Rafał Janowicz”. Przypominamy równocześnie o możliwości zgłaszania uwag w sprawie zmian w miejskiej polityce parkingowej za pomocą formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka (trzeba wejść w zakładkę „konsultacje społeczne”). Można także wysłać maila na adres: [email protected]

Zgromadzone dane zostaną wykorzystane przy sporządzaniu ostatecznego kształtu regulacji w sprawie polityki parkingowej. W grudniu zapoznają się z nimi radni i zadecydują, czy czekają nas zmiany w tym zakresie w przyszłym roku.

Czytaj też:

Fot. Wrześniowe spotkanie w sprawie polityki parkingowej w auli Małachowianki, Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE