Reklama

Upały nie odpuszczają, a będzie jeszcze cieplej. Ostrzeżenie II stopnia

Opublikowano:
Autor:

Upały nie odpuszczają, a będzie jeszcze cieplej. Ostrzeżenie II stopnia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To niewątpliwie najgorętszy okres lata. Termometry niemal dzień w dzień wskazują powyżej 30 kresek. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie II stopnia.

To niewątpliwie najgorętszy okres lata. Termometry niemal dzień w dzień wskazują powyżej 30 kresek. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie II stopnia.

Tak wysokie temperatury zagrażają życiu, a najbardziej narażeni są seniorzy czy kobiety w ciąży. Niemniej wszyscy powinni unikać zbyt długiego przebywania na słońcu, zadbać o nakrycie głowy i pić dużo płynów. Należy też ograniczyć wysiłek fizyczny.

Niemal w całej Polsce obowiązuje ostrzeżenie II stopnia, w województwie lubuskim nawet III stopnia. Na niższe temperatury mogą liczyć tylko mieszkańcy niektórych powiatów we wschodniej części kraju. 

IMGW prognozuje, że temperatura w Płocku w środę dojdzie do 31 stopni Celsjusza. W czwartek 9 sierpnia ma być jeszcze cieplej - termometry pokażą nawet 34 stopnie powyżej zera. W nocy będzie niewiele lepiej - prognozuje się od 18 do 22 stopni Celsjusza. 

[POGODA]1533732565692[/POGODA]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE