Reklama

Umowa na realizację stadionu. Prezydent Płocka: Decyzja została podjęta

Opublikowano:
Autor:

Umowa na realizację stadionu. Prezydent Płocka: Decyzja została podjęta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co dalej ze sprawą stadionu? Pytanie wciąż powraca. Niedawno do ratusza dotarło uzasadnienie wyroku Krajowej Izby Odwoławczej, z którym urzędnicy mieli się zapoznać. Kibice mogą być spokojni, wszystko zmierza do podpisania umowy.

Co dalej ze sprawą stadionu? Niedawno do ratusza dotarło uzasadnienie wyroku Krajowej Izby Odwoławczej, z którym urzędnicy mieli się zapoznać. Kibice mogą być spokojni, wszystko zmierza do podpisania umowy.

Kiedy dokładnie nastąpi podpisanie umowy na realizację stadionu?

- Myślę, że jest na to szansa w listopadzie 2019 r. - stwierdził wiceprezydent ds. inwestycji, Jacek Terebus.

Włodarz Płocka potwierdza. Do spełnienia pozostały formalności, identyczne z tymi jak przy innych inwestycjach przed podpisaniem umowy.

- Decyzja o budowie stadionu zapadła już jakiś czas temu, a teraz konsekwentnie tę decyzję wprowadzamy w życie. W tym momencie to już finalna część rozstrzygnięcia przetargu. Przeanalizowaliśmy uzasadnienie Krajowej Izby Odwoławczej i podjęliśmy decyzję o podpisaniu umowy. Skierowaliśmy pismo do potencjalnego wykonawcy, firmy Mirbud, o uzupełnienie dokumentów - tłumaczył prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski.

Jak dodał, to m.in. kwestia gwarancji bankowych, wadium, podania nazwisk inspektorów nadzoru. - Przed każdym podpisaniem umowy pewne dokumenty muszą być przez firmę złożone. I właśnie na te dokumenty czekamy. Część już wpłynęła. Kiedy wpłyną pozostałe, ustalimy z firmą datę podpisania umowy. Jesteśmy związani ofertą do końca listopada, dlatego jestem przekonany że do tego czasu nastąpi podpisanie umowy.

[ZT]23952[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE