Reklama

Ukradł zestaw monitoringu. Podał ciekawy powód...

Opublikowano:
Autor:

Ukradł zestaw monitoringu. Podał ciekawy powód... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komisariatu Policji na płockim osiedlu Podolszyce ustalili złodzieja, który z jednego ze sklepów budowlanych w Płocku ukradł zestaw monitoringu. Jego wartość to blisko 1200 zł.

Policjanci z Komisariatu Policji na płockim osiedlu Podolszyce ustalili złodzieja, który z jednego ze sklepów budowlanych w Płocku ukradł zestaw monitoringu. Jego wartość to blisko 1200 zł.

Po uzyskaniu zgłoszenia, policjanci szybko ustalili samochód, którym poruszał się sprawca kradzieży. Dalsze czynności pozwoliły ustalić, kto w czasie kradzieży poruszał się tym pojazdem.

- W czasie prowadzonych ustaleń, skruszony sprawca kradzieży wraz ze skradzionym towarem zgłosił się do komisariatu - wyjaśnił Krzysztof Piasek, rzecznik KMP w Płocku. - Okazało się, że to 40-letni mieszkaniec Płocka. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, tłumaczył policjantom, że nie wie co skłoniło go do kradzieży, ale chciał sprezentować teściowej zestaw monitoringu. 

Jak stwierdził mężczyzna na działce, należącej do teściowej, często dochodzi do kradzieży, a "prezent" miał posłużyć do ewentualnego nagrania i ustalenia sprawców.

Za kradzież w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE