Reklama

Tylko spójrzcie na te maluchy! Bliźniaki potrzebują naszej pomocy

Opublikowano:
Autor:

Tylko spójrzcie na te maluchy! Bliźniaki potrzebują naszej pomocy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasza kocia para urodziła się po koniec 2018 r. i od tej pory jest pewien problem. Zwierzęta wciąż nie doczekały się imion. Właśnie w tym możemy pomóc skorym do figli maluchom, a przy okazji zgarnąć nagrody. Zainteresowani?

Nasza kocia para urodziła się po koniec 2018 r. i od tej pory jest pewien problem. Zwierzęta wciąż nie doczekały się imion. Właśnie w tym możemy pomóc skorym do figli maluchom, a przy okazji zgarnąć nagrody. Zainteresowani?

Bliźniaki można zobaczyć na wybiegu lampartów perskich. Płocki ogród zoologiczny ogłosił konkurs na imiona dla naszych bliźniaków. - Kocięta to para, a więc można wysyłać propozycje zarówno dla samca, jak i samicy - dopowiadają w zoo. Imiona dla kociaków zostaną wybrane przez jury składające się z opiekunów lampartów.

Uwaga! W ogrodzie uprzedzają, że nie będą brali pod uwagę propozycji zamieszczonych pod postami na Facebooku. Aby wziąć udział w konkursie, można to zrobić tylko w jeden sposób - wysłać propozycje imion do 5 lutego na adres mailowy [email protected], podając także w treści wiadomości swój numer telefonu.

Czy warto? Zwycięzcy konkursu otrzymają zaproszenie na uroczyste nadanie imion lampartom w 8 lutego 2019 r. godz. 11:00. Wśród nagród znajdziemy także rodzinne zaproszenie na kolejną wizytę do ZOO i zoologiczne upominki.

Fot. zoo

Fot. UMP / Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE