Reklama

Trzy miesiące aresztu dla nożownika

Opublikowano:
Autor:

Trzy miesiące aresztu dla nożownika - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 23-latek, który grożąc nożem, napadł na dwie kobiety w centrum miasta, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Policja dziękuje wszystkim za pomoc w zatrzymaniu podejrzanego.

23-latek, który grożąc nożem, napadł na dwie kobiety w centrum miasta, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Policja dziękuje wszystkim za pomoc w zatrzymaniu podejrzanego.

Chodzi o tzw. nożownika, który we wtorek rano 22 stycznia zaatakował z nożem dwie kobiety w centrum Płocka. Trzy dni temu mężczyzna został zatrzymany przez policję, wczoraj sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Na razie nie wiadomo, czy to jedyne tego typu przestępstwa, które ma na koncie 23--latek, sprawdzają to policjanci pod nadzorem prokuratora. Dla dobra prowadzonego postępowania policja nie podaje innych szczegółów. Wiadomo tylko, że podejrzany nie jest mieszkańcem województwa mazowieckiego.

- Płocka policja dziękuje wszystkim, którzy dzięki przekazywanym dyżurnemu KMP informacjom pomogli płockim policjantom w szybkim i skutecznym zatrzymaniu podejrzanego - informuje Marta Lewandowska z płockiej komendy. Przypomina, że w toku postępowania sporządzono portret pamięciowy sprawcy rozbojów z prośbą skierowaną do społeczeństwa o pomoc w odnalezieniu podejrzanego. Odzew był ogromny. - Do oficera dyżurnego KMP w Płocku zaczęły napływać liczne sygnały o prawdopodobnym napastniku i miejscu jego przebywania. Każdy nawet  pojedynczy sygnał był sprawdzany przez policjantów - zapewnia policjantka.


Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE