Reklama

To już pewne. Festiwal disco na plaży

Opublikowano:
Autor:

To już pewne. Festiwal disco na plaży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Festiwal disco polo miał swoją premierę zeszłej jesieni na lotnisku jako Disco Lotnisko, ale tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w połowie sierpnia na płockiej plaży.

Festiwal disco polo miał swoją premierę zeszłej jesieni na lotnisku jako Disco Lotnisko, ale tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w połowie sierpnia na płockiej plaży.

Jak już pisaliśmy, powodzenie planów organizatorów Disco nad Wisłą, jak nazwano nadwiślańską edycję festiwalu muzyki tanecznej, zależało od finansowego wsparcia miasta. Mówiło się wprost, że warunkiem jest uzyskanie dofinansowania na poziomie ok. 200 tys. zł. Pieniądze się znalazły, kosztem zmniejszenia wydatków na inne festiwale. A to oznacza, że impreza się odbędzie.

Jak na Facebooku zapowiada organizująca Disco nad Wisłą Ultra Propaganda, zgodnie ze wstępnymi planami, termin imprezy to 12-14 sierpnia, czyli tydzień po Polish Hip Hop Festival. W tych dniach na plaży rozstawią się dwie sceny (jedna z didżejem, który ma grać największe hity Italo Disco i druga koncertowa).  

Organizatorzy na razie nie zdradzają, kto dokładnie wystąpi na płockiej plaży - zapowiadają, że ma to być czołówka polskiej sceny tego gatunku i jedna zagraniczna gwiazda. Podobnie jak w przypadku innych wielotysięcznych imprez, do dyspozycji festiwalowiczów będzie pole namiotowe.

Znane są już ceny karnetów. Do 31 maja trzydniowa wejściówka kosztuje 29 zł, po tym terminie cena będzie rosła (do kkońca czerwca - 39 zł, do końca lipca - 49 zł, do 10 sierpnia - 59 zł), by w dniu koncertu osiągnąć kwotę 60 zł. Organizatorzy zapowiadają również, że w tym roku wsłuchali się w uwagi festiwalowiczów i zdecydowali, że za darmo na teren festiwalu wejdą dzieci do 7. roku życia.

Więcej m.in. o przyczynach przeniesienia festiwalu tutaj: 

Ubiegłoroczna edycja na lotnisku , fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE