Reklama

To będzie pierwsze takie wyzwanie w Orlen Arenie

Opublikowano:
Autor:

To będzie pierwsze takie wyzwanie w Orlen Arenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 500 metrów, 156 stopni w górę oraz 147 stopni w dół. Gdzie? W Orlen Arenie. Będzie to pierwsza edycja tego wydarzenia dla tych, którzy lubią nietypowe wyzwania.

500 metrów, 156 stopni w górę oraz 147 stopni w dół. Gdzie? W Orlen Arenie. Będzie to pierwsza edycja tego wydarzenia dla tych, którzy lubią nietypowe wyzwania. 

Takiej możliwości poznania Orlen Areny z pewnością jeszcze nie było. Już niebawem, 3 grudnia czas na "Arena Challenge", czyli bieg z przeszkodami po hali. Uczestnicy zmierzą się na trasie z przeszkodami, które tworzą infrastrukturę obiektu, co oznacza, że będą musieli pokonać także schody i barierki.

- Pod czujnym okiem sędziów zawodnicy zaliczą osiem przeszkód np. wymachy ketlem, skoki na boxy czy skłony brzucha – wyliczają organizatorzy. Ostatnio jednak doszli do wniosku, że jedną z przeszkód zamienią na... skakankę. - Żeby nie było za łatwo, nie będzie to standardowa skakanka. Dystans do pokonania wyniesie 500 metrów, w tym 156 stopni w górę oraz 147 stopni w dół.

Zawodnicy będą startować z 30 sekundowymi odstępami. Panowie i panie (5 zawodników i 5 zawodniczek), którzy okażą się najszybsi, wystartują ramię w ramię w Wielkim Finale. 

Dla sportowców przygotowano pakiet zawierający m.in.: numer startowy, chip do pomiaru czasu, wodę, napój izotoniczny, koszulkę techniczną, talon na posiłek, materiały sponsorów i partnerów.

Oczywiście kibice mogą przyjść, aby dopingować uczestników "Arena Challenge" od godz. 9.00 do 12.00. Na koniec każdy otrzyma pamiątkowy medal. Aby wystartować, opłata wpisowa do 27 listopada wynosi 40 zł (w dniu zawodów, jeśli będą wolne miejsca, 50 zł). Zapisy na stronie www.projektigrzyska.pl. Jak dotąd zapisało się 115 osób, w tym z Płocka, Warszawy, Brwilna, Kutna, Dobrzykowa, Gąbina, Skierniewic, Żuromina, Łowicza, Łodzi, Sierpca czy Włocławka. 

Fot. Materiały organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE