Reklama

Te piękności hipnotyzują i wystawiają jęzor

Opublikowano:
Autor:

Te piękności hipnotyzują i wystawiają jęzor - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Spółdzielczym Domu Kultury dzieci przyklejają niemalże nosy do szyby i stukają w nią palcami. Nie dlatego, że im się nudzi, tylko by któreś ze zwierząt wystawiło język albo spojrzało na nie swoimi czerwonymi, niemalże hipnotycznymi ślepiami. Wszystkie egzotyczne okazy możemy oglądać jeszcze do niedzieli.

W Spółdzielczym Domu Kultury dzieci przyklejają niemalże nosy do szyby i stukają w nią palcami. I to nie dlatego, że im się nudzi, tylko by któreś ze zwierząt wystawiło język albo spojrzało na nie swoimi czerwonymi, niemalże hipnotycznymi ślepiami. Wszystkie egzotyczne okazy możemy oglądać jeszcze do niedzieli.

Od kilku dni w SDK-u przy ul. Krzywoustego trwa wystawa terrarystyczna, na której możemy oglądać gady, płazy i włochate pajęczaki niemalże z każdego zakątka świata. Znajdziemy tam zarówno małe okazy, jak i węże, które są tak wielkie, że naprawdę trzeba mocno się przyglądać, żeby odnaleźć początek i koniec ich ciała.

Za prezentację odpowiadają przedstawiciele Płockiego Stowarzyszenia Terrarystcznego, którzy z chęcią opowiedzą każdemu zainteresowanemu o swoich ulubieńcach, a nawet otworzą przed nami szybę i umożliwią zrobienie sobie z nimi zdjęcia. Na ekspozycji znalazło się 26 egzotycznych zwierząt, w tym m. in. wąż boa, pyton, agama brodata, gekon lamparci i sporo rzesza pajęczaków. Niektóre będą na sprzedaż.

Wystawa czynna jest do niedzieli, 9 listopada w godzinach 10.00 – 18.00, ostatniego dnia do godziny 16.00.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE