Reklama

Targi Zdrowego Życia strzałem w dziesiątkę

Opublikowano:
Autor:

Targi Zdrowego Życia strzałem w dziesiątkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż 69 firm zaprezentowało się podczas Targów Zdrowego Życia. Frekwencja zwiedzających również dała organizatorom prawo do zadowolenia.

Aż 69 firm zaprezentowało się podczas Targów Zdrowego Życia. Frekwencja zwiedzających również dała organizatorom prawo do zadowolenia.

Doskonałym pomysłem okazało się zaproszenie Magdy Femme. Artystka, związana swego czasu z formacją Ich Troje, oczarowała wszystkich spektakularnym koncertem. Ale równie efektownie spisała się jako prowadząca karaoke. – To był bardzo ryzykowny pomysł. Mieliśmy poważne obawy, czy znajdziemy chętnych do śpiewania. Było ich tymczasem tak wielu, że piosenkarka z ciężkim sercem musiała odmówić kilku osobom – mówiła Olga Wawszczak, jedna z organizatorek targów.

Długo można byłoby wymieniać wszystkie atrakcje, które czekały na wszystkich, którzy w trakcie weekendu pojawili się w Galerii Mazovia. Godne podkreślenia było jednak duże zainteresowanie, jakim cieszyły się punkty, w których można było poszerzyć swoją wiedzę na temat szeroko rozumianej profilaktyki.

– Bezcenna jest możliwość uczestniczenia w licznych pokazach ratownictwa medycznego. Mam nadzieję, że płocczanie przeniosą dobre zwyczaje do życia codziennego. Będą się badać, nauczą się relaksować, będą potrafili wygospodarować w ciągu dnia czas dla siebie – podkreślała Olga Wawszczak. – Fantastyczne jest dla mnie, że ludzie tak chętnie włączali się w przygotowane przez nas aktywności. Nie przypuszczałam, że uda nam się zgromadzić tak liczną publiczność przy scenie. Program przewidywał wiele atrakcyjnych występów i pokazów, które miały zwrócić uwagę przechodniów. Jestem jednak zdziwiona, że udało się to zrealizować w wielkim takim stopniu.


Wyraźnie zadowoleni przedstawiciele wielu firm prezentujących się na targach jeszcze przed ich oficjalnym zakończeniem dopytywało się o kolejną edycję tej imprezy. Widzowie także nie kryli, że bardzo spodobało im się to wszystko, co mogli zobaczyć i przeżyć w Galerii Mazovia.

– Ludzie mogli wyjść z naszych stoisk zrelaksowani. To dla nas olbrzymi sukces – nie ukrywała Olga Wawszczak. – Każdy mógł skorzystać między innymi z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Każdy mógł wyjść najedzony dzięki Zepterowi, który serwował bezpłatny poczęstunek.


Fot. Archiwum organizatorów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE