Reklama

Tam zamkną, tu otworzą. Ważne informacje dla kierowców

Opublikowano:
Autor:

Tam zamkną, tu otworzą. Ważne informacje dla kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki Ratusz uprzedził, gdzie w najbliższym czasie będą utrudnienia i gdzie z kolei te dotychczasowe uciążliwości powinny zniknąć. Tak jak niedawno informowaliśmy, wkrótce dla ruchu zostanie udostępniony np. fragment al. Kilińskiego.

Płocki Ratusz uprzedził, gdzie w najbliższym czasie będą utrudnienia i  gdzie z kolei te dotychczasowe uciążliwości powinny zniknąć. Tak jak niedawno informowaliśmy, wkrótce dla ruchu zostanie udostępniony np. fragment al. Kilińskiego.

Wpierw o tym, co zamykają...

Kilka dni temu uprzedzaliśmy o zamknięciu 300-metrowego odcinka ul. Kolejowej, leżący między ostatnimi zabudowaniami Radziwia, a stacją paliw. Tak się stanie 25 listopada. Na ile czasu?

- Ciężko jest określić precyzyjnie czas zamknięcia, ale należy liczyć się, że okres ten rozciągnie się do trzech miesięcy - uprzedza Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu. -  Potem przyjdzie czas na kolejne odcinki, aż do skrzyżowania Kolejowej z ul. Zieloną, które także czeka w przyszłości przebudowa. Cały kontrakt potrwa do końca czerwca. Polega on na budowie kanalizacji deszczowej, która wodę będzie odprowadzać do zbiornika retencyjnego przy ul. Krakówka.

Koszt prac wyniesie ok. 8 mln zł (dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego – 4 mln zł).

[ZT]23987[/ZT]

Otwierają

W Ratuszu potwierdzają, że są niemal pewni udostępnienia kierowcom południowej jezdni al. Jachowicza (między skrzyżowaniem z ul. 11 Listopada, a al. Kilińskiego) w sobotę, 30 listopada. Co istotne, prace do tego dnia się zakończą. Woźniak dopowiada: - Nie będzie także już żadnych utrudnień na przebudowanym skrzyżowaniu Al. Jachowicza, Kilińskiego, ul. Dworcowej i Otolińskiej.

[ZT]24086[/ZT]

Zamykają

Wstępnie ustalono, że od 2 do 4 grudnia nie będzie przejazdu przez skrzyżowanie al. Kilińskiego z ul. 3 Maja. Zamknięcie skrzyżowania jest konieczne, aby w tym czasie zostało wyremontowane.

Otwierają

Po zakończeniu prac w okolicach ul. 3 Maja, na weekend zaczynający się od 7 grudnia, zamierzają otworzyć całkowicie już al. Kilińskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do al. Jachowicza.

[ZT]24006[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE