Reklama

Szkolenia biznesowe dla kadr 50+

Opublikowano:
Autor:

Szkolenia biznesowe dla kadr 50+ - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa cykle szkoleń przygotowała Izba Gospodarcza Regionu Płockiego. Pierwszy z nich to zarządzanie strategią przedsiębiorstwa, drugi – Zostań mentorem.

Dwa cykle szkoleń przygotowała Izba Gospodarcza Regionu Płockiego. Pierwszy z nich to zarządzanie strategią przedsiębiorstwa, drugi – Zostań mentorem.

Szkolenie dotyczące strategii zarządzania przedsiębiorstwem jest skierowane do właścicieli i współwłaścicieli firm, ale również do pracowników mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw (dotyczy osób 50 +).

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję do zapoznania się z metodyką strategicznego zarządzania, którego podstawę stanowi zrównoważona karta wyników. Wiedza i zdobyte podczas kursu umiejętności pozwolą usprawnić wdrażanie strategii, pozytywnie wpłyną na wydajność i skuteczność strategicznego zarządzania w firmie.

Jednym z elementów szkolenia jest trening stosowania zaawansowanych technik analitycznych, planistycznych, decyzyjnych, organizacyjnych i kontrolnych, niezbędnych w procesie zarządzania strategicznego opartego o metodę Balanced ScoreCard. Każdy z uczestników zajęć weźmie również udział w trzydniowym kursie etyki w biznesie.

Szkolenie rozpocznie się 10 kwietnia. Terminy zajęć: 10-11 kwietnia; 23-25 kwietnia; 12-14 maja;  21-23 maja; 28-30 maja.

Organizatorzy szkolenia, które odbywać się będzie w Restauracji Estera na Starym Rynku 7-9, zapewniają doskonałą kadrę trenerską; profesjonalne materiały szkoleniowe; wyżywienie oraz imienny certyfikat na zakończenie szkolenia.

Zapisy telefoniczne przyjmuje Monika Pankowska z Izby Gospodarczej Regionu Płockiego po numerem 24 364 99 89.

IGRP organizuje również bezpłatne spotkanie warsztatowe „Zostań Mentorem”. Odbędzie się ono 21 marca w Centrum Edukacji w Płocku przy Alei Kobylińskiego 25. W spotkaniu mogą uczestniczyć przede wszystkim przedsiębiorcy, członkowie kierownictwa firm i innych jednostek; pracownicy działów kadr oraz dziennikarze.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się, czym jest zarządzanie wiekiem? Jakie korzyści i niebezpieczeństwa niesie zaniechanie zarządzania wiekiem przez pracodawców? Jak w praktyce zarządzać wiekiem? dlaczego mentoring jest dobrym sposobem na międzypokoleniowy transfer wiedzy i rozwój pracowników, również pracowników 50+? Jakie korzyści z mentoringu płyną dla firmy i dla pracowników?, w jaki sposób można przygotować profesjonalną strategię zarządzania zasobami ludzkimi z uwzględnieniem zarządzania wiekiem i mentoringu bez ponoszenia kosztów, w dogodnym czasie i z udziałem dowolnej liczby osób?

Organizatorzy zapewniają materiały informacyjne, serwis kawowy oraz lunch. Zgłoszenia można przesyłać na formularzu zamieszczonym na stronie www.zostanmentorem.pl.

Fot. IGRP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE