Reklama

Szedł boso, miał liczne rany. Służby zareagowały na czas

Opublikowano:
Autor:

Szedł boso, miał liczne rany. Służby zareagowały na czas  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szedł boso i widać było, że jest wycieńczony. Mężczyznę w porę dostrzegł operator monitoringu i powiadomił straż miejską. Kto wie, czy nie było o włos od tragedii.

Szedł boso i widać było, że jest wycieńczony. Mężczyznę w porę dostrzegł operator monitoringu i powiadomił straż miejską. Kto wie, czy nie było o włos od tragedii. 

Mężczyzna nie miał butów, skarpetek, a na stopach i rękach miał widoczne rany. Kamera monitoringu dostrzegła go, kiedy wycieńczony usiadł na schodkach przy jednej z kamienic na Starym Rynku. 

- Patrol, po dojechaniu na miejsce, zastał mężczyznę, który miał problemy z udzieleniem odpowiedzi na proste pytania. Nie miał też przy sobie żadnych dokumentów. Od  razu można było zauważyć, że jego organizm jest  wycieńczony - mówi Jolanta Głowacka, rzeczniczka straży miejskiej. 

Strażnicy okryli mężczyznę kocem termicznym i wezwali karetkę. Ratownicy podejrzewali udar mózgu i zabrali mężczyznę do szpitala. 

- Nie odwracajmy głowy, nie bądźmy obojętni. Reagujmy natychmiast, jeśli widzimy, że ktoś potrzebuje pomocy - apeluje rzeczniczka płockich municypalnych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE