Reklama

Sylwestrowa noc i Nowy Rok. Policjanci upominają

Opublikowano:
Autor:

Sylwestrowa noc i Nowy Rok. Policjanci upominają - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci płockiej komendy podczas najbliższej nocy będą ponownie dbać o bezpieczeństwo na terenie miasta, jak i również powiatu płockiego. Zamierzają zwracać szczególną uwagę na trzeźwość kierowców.

Policjanci płockiej komendy podczas najbliższej nocy będą ponownie dbać o bezpieczeństwo na terenie miasta, jak i również powiatu płockiego. Zamierzają zwracać szczególną uwagę na trzeźwość kierowców.

– Niestety, jak pokazują minione lata, zdarzają się kierowcy, którzy wsiadają za "kółko” pomimo wcześniej spożywanego alkoholu. Dlatego apelujemy do kierowców o rozsądek, a do świadków o właściwą reakcję na lekkomyślne zachowania, które mogą doprowadzić do tragedii. Nie bądźmy obojętni na widok nietrzeźwej osoby wsiadającej za kierownicę, jak i również wtedy, gdy na jezdni zatacza się pieszy – mówi mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Bardzo niebezpiecznym zjawiskiem jest nieświadoma nietrzeźwość kierującego. Najczęściej ma ona miejsce, gdy ktoś pił alkohol poprzedniego dnia i wydaje mu się, że w organizmie nie zostało śladu po „promilach”. Dlatego, zanim wsiądziemy za kierownicę warto poddać się badaniu na określenie stanu trzeźwości. Badanie takie można wykonać w najbliższej jednostce Policji – zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Płoccy policjanci życzą bezpiecznej nocy sylwestrowej oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE