Reklama

Święty Mikołaj zawita na starówkę. Będzie się działo przed ratuszem

Opublikowano:
Autor:

Święty Mikołaj zawita na starówkę. Będzie się działo przed ratuszem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami... To jest ten czas, kiedy każdy chciałby poczuć choć trochę świątecznej magii. Na starówkę zawita Święty Mikołaj, a przed płockim ratuszem będą rozstawione kramy, na których być może kupimy wymarzone prezenty dla swoich bliskich.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami... To jest ten czas, kiedy każdy chciałby poczuć choć trochę świątecznej magii. Na płocką starówkę zawita Święty Mikołaj, a przed ratuszem będą rozstawione kramy, na których być może kupimy wymarzone prezenty dla swoich bliskich.

Tegoroczny, szósty już Jarmark Bożonarodzeniowy na Starym Rynku potrwa dwa dni - 15 i 16 grudnia w godz. 10.00-17.00. W trakcie zostanie otwarte lodowisko. Przypominamy, że za karnet 30 wejść na lodowisko z własnymi łyżwami zapłacimy 50 zł. To dla większych amatorów, z kolei dla tych bardziej okazjonalnych wejście na 50 min. z własnymi łyżwami będzie kosztowało 3 zł. Jeśli nie mamy łyżew, wówczas zapłacimy za ich wypożyczenie na godzinę kwotę 10 zł (z ulgą - 5 zł). Do tego trzeba pamiętać o wpłacie zwrotnej kaucji (50 zł).

A co znajdziemy na kramach handlowych? Różności, począwszy od miodów, przez pierniki, gofry, kosmetyki naturalne, szydełkowe ozdoby choinkowe, aniołki, bombki po stroiki bożonarodzeniowe do udekorowania stołu, przy którym zasiądziemy.

Jarmark organizują Fundacja Revita Płock i Starówka Płock.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE