Reklama

Święto policjantów. Liczne awanse [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Święto policjantów. Liczne awanse [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci co roku mają swoje własne małe święto, podczas którego odbierają odznaczenia, awanse i wyróżnienia za przykładną służbę. Także i tym razem gratulowano im dobrych wyników, które przekładają się na wysokie poczucie bezpieczeństwa nie tylko na terenie samego Płocka, ale i całego Mazowsza.

Policjanci co roku mają swoje własne małe święto, podczas którego odbierają odznaczenia, awanse i wyróżnienia za przykładną służbę. Także i tym razem gratulowano im dobrych wyników, które przekładają się na wysokie poczucie bezpieczeństwa nie tylko na terenie samego Płocka, ale i całego Mazowsza.

Uroczystość odbyła się we wtorek w płockim Domu Technika. Gości i życzeń nie brakiwało, w tym od prezydenta miasta Andrzeja Nowakowskiego, posłanki Elżbiety Gapińskiej, starosty Mariusza Bieńka, komendantów z innych miejscowości. Pojawili się nawet przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA z Czech i Słowacji.

Komendant Miejski Policji mł. insp. Jarosław Hofman wspominał przede wszystkim o satysfakcji płynącej z tak dobrych wyników, jakie osiągają płoccy policjanci. Tuż po jego przemówieniu nadszedł czas na awanse, odznaczenia i wyróżnienia przyznane 72 funkcjonariuszom w czynnej służbie oraz dwóm znajdującym się już w stanie spoczynku. Wręczono kilka odznaczeń dla „Zasłużonego policjanta", były też liczne awanse na sierżantów i aspirantów.

Fot. KMP Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE