Reklama

Summer Fall Festival. Poznaliśmy pierwszych wykonawców

Opublikowano:
Autor:

Summer Fall Festival. Poznaliśmy pierwszych wykonawców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Baranek”, „Lewe Lewe Loff”, „Do Ani”, „Gdy nie ma dzieci”, „Polska” czy „Dziewczyna bez zęba na przedzie”... Znacie? Z pewnością tak. Wśród pierwszych ogłoszonych artystów Summer Fall Festival mamy zespół Kult.

„Baranek”, „Lewe Lewe Loff”, „Do Ani”, „Gdy nie ma dzieci”, „Polska” czy „Dziewczyna bez zęba na przedzie”... Znacie? Z pewnością tak. Wśród pierwszych ogłoszonych artystów Summer Fall Festival mamy zespół Kult.

W tym roku na płockiej plaży wystąpią Kult, Luxtorpeda OFFICIAL i The Analogs. To zestaw na zachętę, ponieważ do sprzedaży trafiły już bilety. Kolejnych wykonawców, których posłuchamy 31 sierpnia, dopiero ogłoszą.

[ZT]11312[/ZT]

Po raz drugi z rzędu festiwal zorganizuje Agencja Go Ahead. Imprezę wspierają Urząd Miasta Płocka oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów. Bilety będą droższe. W zeszłym roku kosztowały w granicach 49 - 55 zł, tym razem są w cenie 69 zł (do 1 czerwca) / 79 zł (do 30 sierpnia) / 90 zł (w dniu imprezy) - są do nabycia na www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt. Otwarcie bram 31 sierpnia o godz. 14.30, koncerty potrwają do 23.30.

Oficjalne notki o artystach udostępnione przez agencję w mediach społecznościowych:


Kult - powstała w 1982 roku w Warszawie grupa to ikona polskiej sceny muzycznej. „Baranek”, „Lewe Lewe Loff”, „Do Ani”, „Gdy nie ma dzieci”, „Polska” czy „Dziewczyna bez zęba na przedzie” to jedynie kilka utworów, które znane są większości Polaków. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, wykorzystuje też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego. Kult wciąż intensywnie koncertuje, a ich występy przyciągają publiczność w całym kraju.

Luxtorpeda – tego zespołu nie trzeba nikomu przestawiać! Grupa powstała w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel, raper znany z hip-hopowego duetu 52 Dębiec. Zespół ma na koncie 4 albumy, a ostatni został wydany w 2016 roku.

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów, a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. Ostatni jak do tej pory album zespołu zatytułowany „Wilk” ukazał się w styczniu 2018, zbierając bardzo dobre recenzje i potwierdzając swoją pozycję na polskiej scenie muzycznej. Na koncercie publiczność będzie mogła usłyszeć najbardziej znane piosenki ze wszystkich wydanych do tej pory albumów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE