Reklama

Summer Fall Festival ogłosił kolejne zespoły. Zagraniczna gwiazda ujawniła się sama?

Opublikowano:
Autor:

Summer Fall Festival ogłosił kolejne zespoły. Zagraniczna gwiazda ujawniła się sama? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zestaw wykonawców podany już niemal w komplecie. Z jednym wyjątkiem. Wciąż brakuje głównej gwiazdy. O ile ta sama przedwcześnie nie zdradziła fanom na swoich stronach w mediach społecznościowych, gdzie zagra 31 sierpnia.

Zestaw wykonawców podany już niemal w komplecie. Z jednym wyjątkiem. Wciąż brakuje głównej gwiazdy. O ile ta sama przedwcześnie nie zdradziła fanom na swoich stronach w mediach społecznościowych, gdzie zagra 31 sierpnia.

Reszta Pokolenia, The Analogs, Decapitated, Happysad, Luxtorpeda, Kult - takie zespoły podano już oficjalnie, aby nie trzymać w dużej niepewności fanów i zachęcić do kupienia biletów na tegoroczny Summer Fall Festival, które od pewnego czasu już są w sprzedaży. Organizatorom pozostała jeszcze główna gwiazda do ogłoszenia. Jednak co bardziej niecierpliwi fani wytropili o jaki zespół może chodzić i dopytują czy to prawda. Portugalska grupa Moonspell 7 czerwca ogłosiła na Facebooku letnią trasę związaną z albumem "1755", a tam między koncertami w Portugalii i Rumunii znalazła się plaża w Płocku, czyli Summer Fall Festival. Post dotyczący zespołu Moonspell zniknął dziś z wydarzenia na Facebooku, co nie przeszkadza w ponawianiu pytań podczas oczekiwania na ujawnienie zespołu ze szczytu listy z plakatu reklamującego płocką imprezę. Moonspell koncertował już w Polsce, zapowiedział także koncerty w naszym kraju w drugiej połowie 2019 r. Wówczas zawita do Krakowa, Warszawy i Gdańska.

Organizatorzy Summer Fall Festival jak dotąd nie ogłosili jeszcze oficjalnie kto zostanie główną gwiazdą. Ujawniono jedynie, że ta będzie z zagranicy.

Przypomnijmy, że Summer Fall Festival w nowej, biletowanej formule powrócił w 2018 r. Imprezę zorganizowała polska agencja Go Ahead. Jeszcze przy pierwszych zapowiedziach tegorocznej edycji imprezy pojawiało się logo Go Ahead, które w najnowszych materiałach promocyjnych zamieniono na światowego giganta - Live Nation. W czerwcu Live Nation przejęło agencję Go Ahead. Tym samym na ich stronie widnieje już płocki festiwal, tam też można kupić bilety. - Ogłoszenie zagranicznej gwiazdy już niebawem! - zapewniają.

A taką informację opublikowano w czerwcu na Facebooku:

- Live Nation Entertainment, wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, ogłosiła nabycie polskiego promotora Go Ahead.

Go Ahead jest czołowym polskim promotorem koncertów klubowych i współpracował między innymi z następującymi artystami: Wolf Alice, Khalid, Twenty One Pilots, Years & Years, George Ezra, Florence + the Machine i Tom Odell. Oprócz sprowadzania międzynarodowych gwiazd dla polskiej publiczności, Go Ahead współorganizuje coroczną trzydniową imprezę showcasową i konferencję w Poznaniu pod nazwą Spring Break, która ma na celu promocję polskich artystów.

“Z radością witamy Łukasza i jego zespół w Live Nation. Go Ahead sprowadził do Polski wielu międzynarodowych artystów na przestrzeni lat i jesteśmy przekonani, ile możemy razem osiągnąć w tej nowej dla nas erze” powiedział Steven Todd, Managing Director Live Nation Central & Eastern Europe.

“Od kilku lat cieszymy się wieloma sukcesami. Jestem szczególnie dumny z Spring Breaka, który stał się prawdziwą szansą zaistnienia dla lokalnych artystów i kluczową datą w muzycznym kalendarzu wydarzeń w Polsce. Cieszymy się, że będziemy częścią Live Nation i mamy nadzieję, że połączenie naszego zespołu z infrastrukturą Live Nation zapewni polskiej publiczności rozrywkę na długie lata” powiedział Łukasz Minta, współzałożyciel Go Ahead.

Go Ahead został założony w 2005 roku przez Łukasza Mintę i Andrzeja Jegliczkę, i ma siedzibę w Poznaniu, gdzie Live Nation Polska otworzy teraz biuro regionalne. Główne biuro Live Nation Polska pozostanie w Warszawie.

O Live Nation Entertainment
Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) jest wiodącą na świecie firmą w zakresie rozrywki „na żywo”, składającą się z globalnych liderów rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsorship. Więcej informacji na www.livenationentertainment.com.

Tu znajdziecie informację. Ta sama rozpiska została umieszczona na koncie zespołu Moonspell na Twitterze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE