Reklama

Reklama

Stypendia dla podopiecznych Domów Dziecka. Rusza kolejna edycja programu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Stypendia dla podopiecznych Domów Dziecka. Rusza kolejna edycja programu - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 4 października trwa nabór wniosków na stypendia dla uczniów i studentów znajdujących się pod opieką Rodzinnych Domów Dziecka lub placówek opiekuńczo-wychowawczych. To kolejna edycja programu realizowanego przez Fundację Orlen.

Reklama

Program skierowany jest do uczniów klas 6, 8 i 8 szkół podstawowych, uczniów szkół średnich oraz studentów. By móc ubiegać się o stypendium należy uzyskać średnią powyżej 4,5 (w przypadku uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów 4,0).

Fundacja Orlen przyznaje też stypendia sportowe. To dla dzieci mających udokumentowane osiągnięcia oraz wysoką średnią ocen. 

− Mamy nadzieję, że stypendia przyznawane przez Fundację ORLEN pomogą utalentowanej młodzież z Rodzinnych Domów Dziecka w rozwijaniu pasji i odkrywaniu talentów, będą motywacją do dalszej nauki, a także szkołą zarządzania własnym, uczniowskim budżetem – mówi Katarzyna Różycka, prezeska Fundacji ORLEN. – W ubiegłym roku przyznaliśmy w tym programie 122 stypendia. Wierzę, że i w tym nie zabraknie uczniów i studentów, którzy mogą się pochwalić bardzo dobrymi wynikami w nauce czy osiągnięciami sportowymi i zdecydują się złożyć wniosek o stypendium. 

Rekrutacja jest dwuetapowa. Do 4 października należy wypełnić formularz on-line, który do 18 października należy wysłać tradycyjną pocztą na adres biura Orlen w Warszawie.

Szczegółowe informacja i niezbędne dokumenty znajdziemy na stronie fundacja.orlen.pl. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy