Reklama

Reklama

Starosta Płocki o problemach osób z niepełnosprawnościami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe

Starosta Płocki o problemach osób z niepełnosprawnościami - Zdjęcie główne

foto Starostwo Powiatowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz i Pełnomocnik Zarządu Województwa Mazowieckiego do spraw Osób Niepełnosprawnych Artur Świercz spotkali się, by porozmawiać o najważniejszych sprawach i problemach, z jakimi borykają się niepełnosprawni w kraju i powiecie płockim.

Reklama

Rozmowa dotyczyła m.in. ujednolicenia procedur i stworzenia spójnego regulaminu dla wszystkich domów pomocy społecznej w powiecie płockim w celu właściwego gospodarowania mieniem mieszkańców DPS-ów. Artur Świercz zadeklarował pomoc w realizacji tego zamierzenia.

Starosta Sylwester Ziemkiewicz oraz Pełnomocnik Zarządu WM ds. Osób Niepełnosprawnych poruszyli też inną istotną kwestię. Chodzi o przeprowadzenie audytu dostępności budynków publicznych zarządzanych przez powiat płocki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Starosta – wychodząc z taką inicjatywą - podkreślił, jak ważne jest, by każdy człowiek mógł bez żadnych ograniczeń korzystać z przestrzeni publicznej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy