Reklama

Stacje Orlenu z tytułem najlepszych w Polsce

Opublikowano:
Autor:

Stacje Orlenu z tytułem najlepszych w Polsce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości PKN Orlen zostawił w tyle konkurencję, zwyciężając w 9 z 17 kategorii konkursowych w plebiscycie organizowanym przez BROG B2B, wydawcę m.in. czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store. Koncernowi przypadł także tytuł Stacji Benzynowej Roku 2019.

PKN Orlen zostawił w tyle konkurencję, zwyciężając w 9 z 17 kategorii konkursowych w plebiscycie organizowanym przez BROG B2B, wydawcę m.in. czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store. Koncernowi przypadł także tytuł Stacji Benzynowej Roku 2019.

Perłą w koronie Orlenowskich stacji w Polsce jest niewątpliwie Miejsce Obsługi Podróżnych w Michałowicach, leżące na trasie Łódź-Wrocław. To właśnie obok Wrocławia działa stacja z tytułem Stacji Roku 2019. Oprócz tego dostała najwyższe noty w czterech innych kategoriach: innowacja na stacji paliw, nowy obiekt, stacja benzynowa działająca w Miejscu Obsługi Podróżnych i koncept gastronomiczny na stacji benzynowej.

- Konsekwentnie rozwijamy segment detaliczny, nie tylko poszerzając ofertę na stacjach paliw, ale również wdrażając innowacyjne rozwiązania. Najlepszym przykładem jest właśnie doceniony przez ekspertów konkursu format drive through w Michałowicach. Co istotne w codziennej działalności pozytywne sygnały odbieramy również od naszych zmotoryzowanych klientów. Doceniają oni przede wszystkim szybkość obsługi oraz wysoką jakość oferowanych produktów. To jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej pracy. – powiedział Wojciech Muszyński, Dyrektor Wykonawczy PKN Orlen ds. Sprzedaży Detalicznej.

Orlen Drive, czyli stacja w której można zatankować paliwo i zrobić zakupy gastronomiczne bez wysiadania z auta, została uruchomiona w październiku 2018. Jak zapewnia Orlen, koncern dąży do do rozwoju QSR (Quick Service Restaurants) na stacjach paliw i transformacji w kierunku punktów kompleksowej obsługi klientów. Jak wyliczono, 68 proc. transakcji udaje się zrealizować w czasie krótszym niż 210 sekund. 

Poza stacją w Michałowicach wyróżniono także inne:

- Stacja PKN Orlen nr 682 w Warszawie przy Al. Solidarności, jako firmowa stacja benzynowa koncernu paliwowego,

- Stacja PKN Orlen nr 7666 w Krakowie, jako franczyzowa/partnerska stacja benzynowa Koncernu paliwowego z regionu Polska południowa,

- Stacja PKN Orlen nr 7106 w Kolnie, jako franczyzowa/partnerska stacja benzynowa Koncernu paliwowego z regionu Polska wschodnia,

- Stacja PKN Orlen nr 7387 we Włocławku, jako franczyzowa/partnerska stacja benzynowa Koncernu paliwowego z regionu Polska północna.

fot. PKN Orlen

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE