Reklama

Stacje ORLEN jeszcze bezpieczniejsze. Urządzenia oczyszczają powietrze

Opublikowano:
Autor:

Stacje ORLEN jeszcze bezpieczniejsze. Urządzenia oczyszczają powietrze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do końca października we wszystkich stacjach z szyldem "ORLEN" ma zostać zainstalowane urządzenie, które filtruje i oczyszcza powietrze wewnątrz budynku.

Do końca października we wszystkich stacjach z szyldem "ORLEN" ma zostać zainstalowane urządzenie, które filtruje i oczyszcza powietrze wewnątrz budynku. 

Stacje paliw to miejsca, które po prostu musi działać - czy jest pandemia czy jej nie ma. Na stacjach ORLEN od początku pandemii koronawirusa zadbano o bezpieczeństwo pracowników i klientów - przy dystrybutorach dostępne są jednorazowe rękawiczki, a posiadacze aplikacji VITAY z funkcją ORLEN Pay mogą płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Ci, którzy jednak wejdą na stację, mogą tam kupić płyn do dezynfekcji czy maseczki ochronne. Teraz powietrze wewnątrz budynku będzie dodatkowo oczyszczane. 

- W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników stacji konsekwentnie podwyższamy standardy obsługi na stacjach paliw, których celem jest ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Od  początku pandemii podejmowaliśmy wiele działań, dzięki którym zapewniliśmy bezpieczeństwo w naszych obiektach. Jako pierwsi w Polsce wyposażamy stacje w profesjonalne sterylizatory pomieszczeń. Zachęcamy również do korzystania ze sprawdzonych rozwiązań. W całej sieci ORLEN kierowcy mogą płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, a o sprawne tankowanie dbają mobilni kasjerzy – powiedział Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Urządzenia znajdą się na wszystkich 1792 stacjach ORLEN, a także stacji zagranicznych należących do Grupy Kapitałowej ORLEN. 

[ZT]26144[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE