Reklama

Sprzedawali podróbki odzieży i używek

Opublikowano:
Autor:

Sprzedawali podróbki odzieży i używek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowodworska straż graniczna zatrzymała troje płocczan podejrzewanych o handel podrobioną odzieżą oraz alkoholem i papierosami bez akcyzy. Wartość przetrzymywanego na terenie jednej z posesji w Płocku towaru to ok. 100 tys. zł.

Nowodworska straż graniczna zatrzymała troje płocczan podejrzewanych o handel podrobioną odzieżą oraz alkoholem i papierosami bez akcyzy. Wartość przetrzymywanego na terenie jednej z posesji w Płocku towaru to ok. 100 tys. zł.

Jak poinformowała Dagmara Bielec-Janas, rzeczniczka Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, funkcjonariusze nowodworskiej straży granicznej ujawnili na terenie posesji należącej do 49-letniego płocczanina podrobioną odzież, kosmetyki, perfumy, a także papierosy, krajankę tytoniowa i alkohol bez akcyzy. Łączna wartość nielegalnego towaru zabezoieczonego przez straż graniczną z Nowego Dworu to ok. 100 tys. zł.

W związku z tą sprawą zatrzymano trzy osoby - poza właścicielem posesji jeszcze kobietę i innego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podejrzani mieli pozyskiwać towar od azjatyckich, gruzińskich i ukraińskich dostawców, aby następnie sukcesywnie sprzedawać je na terenie powiatu płockiego, przede wszystkim na targowiskach i bazarach.

Fot. straż graniczna

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE