Reklama

Sportowe święto z gwiazdami.Ograj Majdana!

Opublikowano:
Autor:

Sportowe święto z gwiazdami.Ograj Majdana! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą sobotę, 10 maja, Galeria Wisła ma nietypową niespodziankę - sportowe święto z popularnymi gwiazdami. Zaplanowano m.in. szkolenia dla młodych bramkarzy i komentatorów sportowych, a także pojedynki na... Playstation z Radosławem Majdanem!

W najbliższą sobotę, 10 maja, Galeria Wisła ma nietypową niespodziankę - sportowe święto z popularnymi gwiazdami. Zaplanowano m.in. szkolenia dla młodych bramkarzy i komentatorów sportowych, a także pojedynki na... Playstation z Radosławem Majdanem!

W sobotę 10 maja w godzinach 11:00 – 19:00 w Galerii Wisła odbędzie się SPORTOWE ŚWIĘTO Z GWIAZDAMI, na które galeria zaprasza wszystkich swoich klientów. Imprezę poprowadzi Bożydar Iwanow, a gościem specjalnym będzie Radosław Majdan.

Sobota będzie wypełniona pokazami i konkursami z nagrodami. Nie zabraknie również spotkań i warsztatów z gwiazdami. Zaplanowano m.in. szkolenie dla młodych bramkarzy i pojedynki na Playstation, w których będzie się można zmierzyć z Radosławem Majdanem.

Warsztaty komentarzy sportowych poprowadzi Bożydar Iwanow. Iwanow będzie również komentował na żywo pojedynki klientów w odbywających się grach sportowych. Odbędą się pokazy i warsztaty Freestyle Footballu prowadzone przez jeden z najlepszych zespołów w Polsce. Do dyspozycji odwiedzających przez cały dzień dostępna będzie strefa gry wyposażona w stanowiska Playstation, stoły do piłkarzyków i inne gry sportowe.

Należy również przypomnieć o trwającej od 4 do 24 maja MISTRZOWSKIEJ LOTERII. W loterii Galerii Wisła do wygrania jest wycieczka do Brazylii dla dwóch osób oraz 1000 innych nagród. Szczegółowe informacje na temat loterii i regulamin znajdują się na

Otwarta w listopadzie 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE