Reklama

Spore zmiany w policji. Odchodzi komendant [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Spore zmiany w policji. Odchodzi komendant [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek odbyła się uroczysta zbiórka, w czasie której komendant Jarosław Hofman, po niespełna dwuletniej służbie, złożył swój ostatni meldunek komendantowi wojewódzkiej policji z siedzibą w Radomiu. Na koniec zrobiono wspólne pamiątkowe zdjęcie przed wejściem do komendy.

W piątek odbyła się uroczysta zbiórka, w czasie której komendant Jarosław Hofman, po niespełna dwuletniej służbie, złożył swój ostatni meldunek komendantowi wojewódzkiej policji z siedzibą w Radomiu. Na koniec zrobiono wspólne pamiątkowe zdjęcie przed wejściem do komendy.

- Inspektor Jarosław Hofman zakończył czynną służbę w policji i przeszedł na emeryturę ? poinformował rzecznik płockiej komendy, Krzysztof Piasek.

Jarosław Hofman służył w policji 26 lat, płocką jednostką kierował od maja 2015 roku. Piątkowe pożegnanie w sali konferencyjnej płockiej komendy odbyło się w obecności wielu gości, w tym m.in. komendanta wojewódzkiej policji z siedzibą w Radomiu, prezydenta Płocka, starosty, prokuratora rejonowego, komendantów straży pożarnej i straży miejskiej. Zjawił się nawet były komendant miejski policji, obecnie inspektor w stanie spoczynku, Jerzy Kalbarczyk. W kolejce ustawiło się wiele osób, aby złożyć podziękowania za służbę.

Zanim jeszcze stał się komendantem w maju 2015 roku, już w 2011 roku został pierwszy raz oddelegowany do Płocka z komendy w Gostyninie. Objął wówczas stanowisko zastępcy komendanta, nadzorował pion prewencyjny. Dwa lata później, w 2013 roku, zapadła decyzja o przekazaniu mu stanowiska komendanta powiatowego w Mławie. W 2015 roku powrócił do Płocka. 

Aktualizacja

Do roli pełniącego obowiązki komendanta KMP wyznaczono nadkomisarza Sławomira Żelechowskiego.

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE