Reklama

Spore zmiany. Jest nowy szef Izby

Opublikowano:
Autor:

Spore zmiany. Jest nowy szef Izby - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po 11 latach z funkcją prezesa Izby Gospodarczej Regionu Płockiego pożegnał się Jan Brudnicki.Jego miejsce zajął Krzysztof Izmajłowicz.

Po 11 latach z funkcją prezesa Izby Gospodarczej Regionu Płockiego pożegnał się Jan Brudnicki. Jego miejsce zajął Krzysztof Izmajłowicz.

Podczas walnego IGRP najważniejszą decyzją członków Izby było wybranie nowego prezesa. Został nim Krzysztof Izmajłowicz, były wiceprezydent Płocka i szef spółki SITA Płocka Gospodarka Komunalna.  

- W swoim przemówieniu nowo wybrany prezes zaproponował „powrót do korzeni”, tj. skierowanie działalności Izby do firm członkowskich - relacjonuje Anna Brzezińska, dyrektorka biura zarządu Izby. - Największym wyzwaniem będzie jego zdaniem wypracowanie usług IGRP, które łączą wszystkich przedsiębiorców należących do Izby i równocześnie pomogą w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Krzysztof Izmajłowicz od 2007 roku aktywnie uczestniczył w pracach IGRP. W latach 2007 – 2008 przewodniczył Radzie Głównej Izby Gospodarczej Regionu Płockiego,  natomiast 2 lipca 2008 został powołany na członka Zarządu. W ostatniej kadencji pełnił funkcję wiceprezesa Izby.

Zastąpił on Jana Brudnickiego, przedstawiciela Grupy B4, który jako jeden z założycieli IGRP był jej prezesem przez ostatnich 11 lat.  

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE