Reklama

Sobótka ponownie gotowa na plażowanie. Od kiedy będą ratownicy?

Opublikowano:
Autor:

Sobótka ponownie gotowa na plażowanie. Od kiedy będą ratownicy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pogoda jest nieszczególna, ale liczmy na to, że to jedynie chwilowa zmiana i powrócą słoneczne dni, a wraz z nimi przyjemniejsze stanie się bieganie, przejażdżka rowerem lub kąpiel w zalewie. Ta ostatnia możliwość już niebawem ma być dostępna dla mieszkańców. O bezpieczeństwo zadbają ratownicy.

Pogoda jest nieszczególna, ale liczmy na to, że to jedynie chwilowa zmiana i powrócą słoneczne dni, a wraz z nimi przyjemniejsze stanie się bieganie, przejażdżka rowerem lub kąpiel w zalewie. Ta ostatnia możliwość już niebawem ma być dostępna dla mieszkańców. O bezpieczeństwo zadbają ratownicy.

Ratusz informuje, że już od czwartku, 15 czerwca zostanie udostępnione miejskie kąpielisko „Sobótka” w godz. 10.00-18.00 i pozostanie czynne do 31 sierpnia. W podanych godzinach na miejscu będzie czuwała wykwalifikowana kadra ratownicza.

- Na terenie plaży w okresie letnim funkcjonuje nieodpłatna zjeżdżalnia, ponadto w granicach kąpieliska znajdują się cztery boiska do siatkówki plażowej oraz dwa pomosty drewniane – przypomina Konrad Kozłowski z zespołu współpracy z mediami w płockim Ratuszu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE