Reklama

Sobota wystąpi w Płocku w piątek

Opublikowano:
Autor:

Sobota wystąpi w Płocku w piątek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zapowiada się mocny wieczór hip-hopowy. W połowie lutego do Płocka zawita z koncertem charyzmatyczny raper ze Szczecina Michał Sobolewski, znany pod pseudonimem Sobota.

Zapowiada się mocny wieczór hip-hopowy. W połowie lutego do Płocka zawita z koncertem charyzmatyczny raper ze Szczecina Michał Sobolewski, znany pod pseudonimem Sobota.

Imprezę w Klubie Strefa 2000 m.in. pod naszym patronatem zaplanowano w piątek 15 lutego w godz. 20-3, gwiazdą będzie właśnie Sobota. Laików zapewne mocno zdziwi, że ten wykonawca ma na Facebooku ...ponad pół miliona fanów! Walentynki zapowiadają się więc w rytmie pierwszoligowego hip-hopu. Zagrają również: Koupak/Santar, Oteh (Olsztyn), ZbynioADHD (Kutno), SportowiecSCh oraz ENKATE/JDK. Za deckami stanie DJ Spinboy, a nad całością występów czuwał będzie Verres ODM.

Niespełna 36-letni Sobota związany jest z wytwórnią Stoprocent, w której ukazał się jego debiutancki album „Sobotaż”.  W 1998 roku został członkiem zespołu Uquad – Squad. Występował m.in. z takimi wykonawcami jak Peja, DonGURALesko, Borixon i Miodu. Jesienią 2011 r. ukazał się drugi studyjny album Soboty „Gorączka sobotniej nocy”. Płyta była promowana kilkoma utworami oraz teledyskiem powstałym do piosenki „Jesteś już mój, jesteś już moja”. Gościnnie wystąpili m.in. Chada, Pih, Slums Attack, Smagalaz, Paluch, Rufijok czy Tede.

Są już bilety w przedsprzedaży – kosztują 20 zł, w dniu koncertu będzie to 30 zł. Bilet upoważnia do zniżek w wielu miejscach, szczegóły na Facebooku. Podczas imprezy zaplanowano oczywiście także konkursy z nagrodami.

Szczegóły koncertu:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE