Reklama

Śmiertelny wypadek. Brat potrącił brata

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelny wypadek. Brat potrącił brata - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do tragedii doszło w piątek wieczorem w Proboszczewicach pod Płockiem. Nie żyje 30-leni mężczyzna, potrącony przez swojego brata. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn - braci zmarłego.

Do tragedii doszło w piątek wieczorem w Proboszczewicach pod Płockiem. Nie żyje 30-leni mężczyzna, potrącony przez swojego brata. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn - braci zmarłego.

Rodzinna tragedia rozegrała się ok. 22.10 w Proboszczewicach w gminie Stara Biała. Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, wstępne ustalenia wskazują, że audi potrąciło 30-letniego mężczyznę, mieszkańca Proboszczewic. Mimo podjętej reanimacji, 30-latek zmarł.

Jak do tego doszło? Policjanci ustalili, że jeden z dwóch starszych braci zmarłego, mimo że był pijany, wsiadł za kółko audi. Widząc to,  30-latek ruszył naprzeciw, by uniemożliwić mu wyjazd. Wtedy został potrącony.

Obaj bracia -  mieszkańcy Proboszczewic w wieku 34 i 37 lat - byli pijani, żaden nie przyznał się do prowadzenia samochodu i śmiertelnego potrącenia młodszego brata, dlatego obaj zostali zatrzymani . - Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani - zapowiada Krzysztof Piasek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE