Reklama

Smacznie, zdrowo i na gotowo. Czyli dieta pudełkowa prosto pod Twoje drzwi

Opublikowano:
Autor:

Smacznie, zdrowo i na gotowo. Czyli dieta pudełkowa prosto pod Twoje drzwi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Coraz więcej słyszymy i mówimy o zdrowym odżywianiu. Zaczynamy zwracać uwagę na to, co jemy. Dbamy o odpowiednią metodę przyrządzania posiłków, czytamy etykiety i składy produktów. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego co chcemy jeść. Potrzebujemy, by nasze posiłki były zbilansowane i zawierały wszystkie składniki odżywcze. W tej kwestii mamy jednego przeciwnika, jakim jest czas. Wieczny jego brak powoduje, że często sięgamy po niezdrowe przekąski i jedzenie w pośpiechu. Karczma pod Strzechą w Mazovii od 3,5 roku stara się wyręczyć Państwa w gotowaniu zdrowych posiłków proponując dietę pudełkową.

Coraz więcej słyszymy i mówimy o zdrowym odżywianiu. Zaczynamy zwracać uwagę na to, co jemy. Dbamy o odpowiednią metodę przyrządzania posiłków, czytamy etykiety i składy produktów. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego co chcemy jeść. Potrzebujemy, by nasze posiłki były zbilansowane i zawierały wszystkie składniki odżywcze. W tej kwestii mamy jednego przeciwnika, jakim jest czas. Wieczny jego brak powoduje, że często sięgamy po niezdrowe przekąski i jedzenie w pośpiechu. Karczma pod Strzechą w Mazovii od 3,5 roku stara się wyręczyć Państwa w gotowaniu zdrowych posiłków proponując dietę pudełkową.


O diecie pudełkowej z Karczmy dumnie brzmiącej:

"TWOJA DIETA SMACZNIE, ZDROWO I NA GOTOWO" rozmawiają Justyna Szyszka, dietetyk i Beata Kalinowska – „dietetyczna”, kucharka z pasją.

Posiłki pudełkowe z naszej Karczmy są smaczne, zdrowe, przygotowywane ze świeżych półproduktów dostarczanych od najlepszych dostawców – twierdzi Beata Kalinowska. Staramy się by nasze dania były bogate w owoce, warzywa i dobre witaminy. Zespół Twojej Diety codziennie pracuje przy gotowaniu, pakowaniu i dowożeniu diety pod drzwi naszych Dietowiczów. Zespół dokłada starań, by zaspokoić podniebienia tych, którzy nam zaufali.


Jak twierdzi Pani Beata:

Przepisy na nasze potrawy wyszukujemy w babcinych zeszytach. Te stare przepisy są proste i mają naturalny smak. Staram się przekonać naszych i przyszłych Dietowiczów, że dawne przepisy nie muszą kojarzyć się z dużą ilością niezdrowego tłuszczu. „Stare” mieszamy z „nowym”, wzbogacając dietę o kuchnię nowoczesną. Chcemy bowiem dotrzeć do osób o różnorodnych smakach. W naszej diecie pojawia się np. komosa ryżowa, melasa z morwy białej, czy chlorella, ale znajdziecie w niej także mielonego w wersji nieco lżejszej niż kiedyś.

Nad zbilansowaniem diety czuwa nieprzerwanie nasz Fit Dietetyk pani Justyna Szyszka z Poradni Fit Dietetyk w Płocku, która zapewnia: 

Wszystkie posiłki są odpowiednio przeze mnie bilansowane i modyfikowane tak, aby dostarczały niezbędnych składników. Posiłki są zdrowe, ładne i przede wszystkim smaczne.

Jak wiemy, nie każdemu to samo smakuje, ale jak przekonuje Pani Beata Kalinowska:

Jestem w stanie spełnić indywidualne życzenia, a jako pasjonatka gotowania staram się, aby każdy klient był zadowolony.

Nastała wiosna, a  sezon na zrzucanie zbędnych kilogramów przed plażowaniem rozpoczął się na dobre. Obie rozmówczynie potwierdzają, że prace nad nowymi menu diety pudełkowej w Karczmie Pod Strzechą właśnie dobiegają końca i lada chwila będą je mogli zjeść i ocenić nasi dietowicze.

Zapraszamy do Karczmy pod Strzechą w galerii Mazovia
Zespół Twoja Dieta


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE