Reklama

Siłownie zewnętrzne ze zmiennym obciążeniem – pierwsze takie w Polsce!

Opublikowano:
Autor:

Siłownie zewnętrzne ze zmiennym obciążeniem – pierwsze takie w Polsce! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do lata zostało niewiele ponad dwa miesiące. To ostatni dzwonek, by podjąć walkę o „summer body”! Profesjonalne i regularne treningi pozwolą nam na zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów, wysmuklenie sylwetki oraz zwiększenie masy mięśniowej. Gdzie ćwiczyć? Activeline wprowadza właśnie na polski rynek profesjonale siłownie zewnętrzne ze zmiennym obciążeniem. W przeciwieństwie do popularnych, rekreacyjnych siłowni plenerowych - tutaj naprawdę poleje się pot, a specjalna aplikacja z trenerem personalnym ułatwi poprawne wykonywanie kolejnych ćwiczeń również osobom początkującym. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych siłowni w budynkach! Gotowi podjąć wyzwanie?

Do lata zostało niewiele ponad dwa miesiące. To ostatni dzwonek, by podjąć walkę o „summer body”! Profesjonalne i regularne treningi pozwolą nam na zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów, wysmuklenie sylwetki oraz zwiększenie masy mięśniowej. Gdzie ćwiczyć? Activeline wprowadza właśnie na polski rynek profesjonale siłownie zewnętrzne ze zmiennym obciążeniem. W przeciwieństwie do popularnych, rekreacyjnych siłowni plenerowych - tutaj naprawdę poleje się pot, a specjalna aplikacja z trenerem personalnym ułatwi poprawne wykonywanie kolejnych ćwiczeń również osobom początkującym. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych siłowni w budynkach! Gotowi podjąć wyzwanie?

Po co nam zmienne obciążenie na siłowni?

Moda na aktywny i zdrowy styl życia rośnie w siłę, a siłownie zewnętrzne wyposażone w profesjonalne urządzenia do ćwiczeń są odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka. To specjalnie zaprojektowane i skonstruowane maszyny, które umożliwiają przeprowadzanie pełnowartościowych treningów siłowych. Dzięki funkcji zmiany obciążenia w urządzeniach treningowych możemy pracować nie tylko nad kondycją i ogólną sprawnością (to umożliwiają nam rekreacyjne siłownie pod chmurką), ale również nad rzeźbą sylwetki, zwiększeniem masy mięśniowej, siłą i wytrzymałością.

Aby ćwiczenia siłowe przyniosły pożądany efekt należy przede wszystkim określić nasz cel, stworzyć plan treningowy, a następnie – po prostu ćwiczyć, regularnie i z zaangażowaniem. Urządzenia do ćwiczeń na powietrzu, wyposażone w mechanizmy zmiany obciążenia pozwalają na realizowanie zarówno Full Body Workout (podczas jednego treningu angażowane są wszystkie partie mięśni ciała, trening wykonuje się 2-3 razy w tygodniu), jak i treningi izolowane (podczas jednego treningu pracujemy nad wybraną partią mięśni, trenujemy częściej, ale pamiętając, że daną grupę mięśni poddajemy „wyciskowi” maksymalnie 2 razy w tygodniu).

 

Jakie maszyny i urządzenia oferuje Activeline?

Activeline to firma z Lublina, która od kilku lat tworzy bezpieczne, nowoczesne i inspirujące place zabaw oraz rekreacyjne siłownie pod chmurką. Nowością w ofercie Activeline są profesjonalne siłownie zewnętrzne – to pierwsze tego typu miejsca i tego rodzaju urządzenia w Polsce! W linii profesjonalnej zewnętrznych urządzeń treningowych znajdziemy ponad 30 maszyn, które umożliwiają pracę nad wszystkimi partiami mięśni. Są to m.in.: wielofunkcyjne atlasy, urządzenia do wyciskania i ściągania (w pozycji stojącej i siedzącej), maszyny do wiosłowania (tzw. wioślarze), a nawet ławka wielofunkcyjna z wolnymi ciężarami.

System zmiany obciążenia został tak zaprojektowany, by zapobiec przenoszeniu ciężarów między urządzeniami oraz ewentualnym kontuzjom i wypadkom z tym związanym. Ciężary przesuwane są po zamkniętych, stalowych szynach, które w większości urządzeń umieszczone są na wysokości klatki piersiowej osoby dorosłej. Stacja z wolnymi ciężarami została wyposażona w ciężary mocowane na stalowych łańcuchach. Takie rozwiązanie pozwala również zapomnieć o konieczności sprzątania poszczególnych stanowisk oraz minimalizuje ryzyko związane z kradzieżami czy aktami wandalizmu.

Profesjonalny trening na siłowni plenerowej? Z trenerem personalnym!

Activeline zadbała o to, by każdy użytkownik siłowni na dworze miał możliwość bezproblemowego korzystania ze wszystkich urządzeń oraz poprawnego wykonywania ćwiczeń. Wszystkie maszyny są wyposażone w specjalny kod QR – wystarczy zeskanować go za pomocą smartfona, by zyskać dostęp do bezpłatnej aplikacji mobilnej, w której trener personalna objaśnia dokładnie sposób korzystania z danego urządzenia oraz prezentuje krok po kroku ćwiczenia, które można na nim wykonać. Wart podkreślenia jest również fakt, że większość urządzeń z tej serii została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Podsumowując: siłownie zewnętrze wyposażone w urządzenia do ćwiczeń na powietrzu gwarantujące możliwość treningu ze zmiennym obciążeniem to spora konkurencja dla tradycyjnych siłowni w budynkach. Pod chmurką można ćwiczyć bez ograniczeń czasowych i całkowicie za darmo, korzystając równocześnie ze wskazówek trenera personalnego. A zatem, dzięki profesjonalnym siłowniom plenerowym „body summer” jest… w zasięgu naszych mięśni!

Jeżeli chcecie poznać szczegóły oferty Activeline, rodzaje i ceny dostępnych w serii profesjonalnych siłowni zewnętrznych urządzeń – zaglądnijcie na stronę https://activeline.eu/k/sprzet-sportowy/zewnetrzne-atlasy/, bądź skontaktujcie się z przedstawicielem firmy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE