Reklama

Silne mrozy. Ogrzewalnia czynna dłużej

Opublikowano:
Autor:

Silne mrozy. Ogrzewalnia czynna dłużej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydłużono godziny funkcjonowania ogrzewalni w bloku przy Otolińskiej. Od wczoraj miejsce, w którym ogrzać się mogą osoby bezdomne, również te nietrzeźwe, jest czynne w godzinach 12.00-8.00.

Wydłużono godziny funkcjonowania ogrzewalni w bloku przy Otolińskiej. Od wczoraj miejsce, w którym ogrzać się mogą osoby bezdomne, również te nietrzeźwe, jest czynne w godzinach 12.00-8.00.

Zgodnie z zapowiedziami, na czas silnych mrozów wydłużono czas otwarcia ogrzewalni - od wczoraj przed chłodem można się w niej schronić od 12.00 do 8.00, a nie jak dotychczas - tylko nocami.

Wewnątrz pomieszczenia na parterze bloku przy Otolińskiej zwanego „pałacem cudów” zmieści się maksymalnie 30 osób. W ogrzewalni nie można pić alkoholu ani palić papierosów, ale przyjmowane są tam osoby, które nie są trzeźwe.

Ratusz apeluje, by zwracać szczególną uwagę na osoby bezdomne, które są najbardziej narażone na zamarznięcie,  i w razie czego dzwonić  albo do straży miejskiej ( 986 lub 24 366 03 10), albo na mazowiecką infolinię 987.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE