Reklama

Samochód, hulajnoga, rower? A może autobus? Wypowiedzcie się

Opublikowano:
Autor:

Samochód, hulajnoga, rower? A może autobus? Wypowiedzcie się - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Co sądzicie o tych środkach lokomocji? Które z nich wybierzecie w drodze do szkoły, pracy albo na spotkanie? Czy w mieście warto tworzyć punkty ładowania samochodów elektrycznych? Które z lokalizacji warto brać pod uwagę? Czy jesteście zainteresowani usługami wypożyczania na mieście pojazdów na minuty? Jak pojazdy elektryczne będą funkcjonowały wśród dotychczasowych środków transportu?

Co sądzicie o tych środkach lokomocji? Które z nich wybierzecie w drodze do szkoły, pracy albo na spotkanie? Czy w mieście warto tworzyć punkty ładowania samochodów elektrycznych? Które z lokalizacji warto brać pod uwagę? Czy jesteście zainteresowani usługami wypożyczania na mieście pojazdów na minuty? Jak pojazdy elektryczne będą funkcjonowały wśród dotychczasowych środków transportu?

Każdy z nas w pewnym momencie potrzebuje jakiegoś środku transportu. Dobra organizacja komunikacji to lepszy komfort życia dla mieszkańców, dlatego warto znaleźć trochę czasu i przyjść na warsztaty elektromobilności. Warsztaty odbędą się w czwartek 9 stycznia o godz. 17.00 w Domu Darmstadt.

Dodajmy, że płocki Ratusz podjął się opracowania Strategii rozwoju elektromobilności w Płocku.

- W dokumencie tym postaramy się określić mobilność mieszkańców miasta oraz wskażemy działania wspierające użytkowników pojazdów elektrycznych.

[ZT]24453[/ZT]

[ZT]24271[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE