Reklama

Są bilety na festiwal hip hop. Ile kosztują?

Opublikowano:
Autor:

Są bilety na festiwal hip hop. Ile kosztują? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Można już kupować przez Internet bilety na nowy - tym razem hiphopowy, festiwal, który na początku sierpnia odbędzie się na płockiej plaży.

Można już kupować przez Internet bilety na nowy - tym razem hiphopowy, festiwal, który na początku sierpnia odbędzie się na płockiej plaży.

Organizatorzy nowego płockiego festiwalu, który odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia na nadwiślańskiej plaży, poinformowali, że w  sprzedaży internetowej są już bilety na Polish Hip Hop Festival. Organizatozry zaczynają od niespodzianki - w czwartek 1 sierpnia, pierwszego dnia trzydniowej imprezy wejście na koncerty jest bezpłatne (organizatorzy zapowiadają, że liczba miejsc jest ograniczona). Za dwudniowy karnet - na piątek i sobotę trzeba natomiast zapłacić 40 zł.

Jak już pisaliśmy, organizatorzy chcą stworzyć nad Wisłą największą w Polsce imprezę hiphopową. Nowy festiwal hiphopowy zostanie zorganizowany na podobnych zasadach co Audioriver, wiadomo jednak, ile za jego organizację zapłaci POKiS. Przetarg na jego organizację wygrała firma Event Time Promo, zainkasuje 150 tys. zł, resztę mają dołożyć sponsorzy. Na liście artystów, którzy potwierdzili już swój udział w Polish Hip-Hop Festivalu, znaleźli się: Wzgórze Ya-Pa 3, Sokół i Marysia Starosta, Donguralesko, Pezet, Fenomen, Bisz & B.O.K. Liveband, Te-Tris, WSRH, Onar, Miuosh, P.I.H., W.E.N.A., Gruby Mielzky, Bonson & Matek, Małach & Rufuz, Gedz, Mam Na Imię Aleksander, BRADDU, 2STY, WSZ oraz BIG A.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Czytaj też: Ile będzie nas kosztował nowy festiwal?

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE