Reklama

Rzeczy za małe pieniądze. Wpadnijcie na Szafing do Przetworni

Opublikowano:
Autor:

Rzeczy za małe pieniądze. Wpadnijcie na Szafing do Przetworni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lekcja makijażu, pokaz mody, wymiana i sprzedaż ubrań za drobne kwoty, porady dietetyka, a nade wszystko spotkanie towarzyskie przy słodkim poczęstunku. W sobotę Przetwornia stanie się miejscem innym niż zwykle. Jeśli lubicie kompletować ubrania i dodatki, niech Was nie zabraknie podczas Szafingu.

Lekcja makijażu, pokaz mody, wymiana i sprzedaż ubrań za drobne kwoty, porady dietetyka, a nade wszystko spotkanie towarzyskie przy słodkim poczęstunku. W sobotę Przetwornia stanie się miejscem innym niż zwykle. Jeśli lubicie kompletować ubrania i dodatki, niech Was nie zabraknie podczas Szafingu. Zwłaszcza, że za chwilę święta i sylwestrowe szaleństwo niemal do rana.

Szafing może okazać się doskonałym miejscem do tego, aby znaleźć coś ciekawego, jakiś unikatowy element idealnie uzupełniający naszą stylizację, a może nawet taki, który ją stworzy. Szafing w Przetworni to wymiana bądź sprzedaż za drobne kwoty ubrań, torebek czy biżuterii. Uczestnicy, którzy będą mieli stoiska, przyniosą rzeczy nowe lub takie, które nie są zniszczone, leżą jednak na półce, bo zwyczajnie z chęcią już zamienilibyśmy je na inne, mniej opatrzone ubrania i dodatki. Wymiana i sprzedaż dotyczy zarówno męskich, damskich, jak i dziecięcych elementów garderoby: szali, chust, czapek, rękawiczek, lecz bez butów, zabawek czy bielizny osobistej. Odnośnie cen, to ta nie powinna być zbyt wygórowana - maksymalnie może wynosić 99 zł.

Projekt pod hasłem „Szafing!” to nie tylko wymiana czy sprzedaż rzeczy, to także spotkanie towarzyskie, nawiązanie znajomości i dobra zabawa. Impreza ma charakter otwarty. Rozpocznie się w sobotę, 8 grudnia o godz. 12.00 Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia przy ul. Synagogalnej 4. Poza kiermaszem, zaplanowano mnóstwo dodatkowych wydarzeń:

14:00 dieta ważna rzecz - spotkanie z dietetykiem
15:00 lekcja makijażu z dobierzkosmetyk
16:00 pokaz mody dziecięcej w wersji sportowej
16:30 pielęgnacja bez chemii? z dermokosmetykami Organic Life to możliwe
17:00 pokaz mody dziecięcej w wersji świątecznej i sylwestrowej

Podczas imprezy na słodki poczęstunek zaprasza cukiernia Ciuciubabka. Dla odwiedzających wstęp wolny.

Fot. Materiały prasowe - ARS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE