Reklama

Rywalizacja o Grand Prix Narodów. Płocczanie medalistami

Opublikowano:
Autor:

Rywalizacja o Grand Prix Narodów. Płocczanie medalistami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne dobre wieści dotyczące medali dla płocczan. Tym razem nie dla sportowca, a dla płockich chórzystów z Vox Singers.

Kolejne dobre wieści dotyczące medali dla płocczan. Tym razem nie dla sportowca, a dla płockich chórzystów z Vox Singers i Roberta Majewskiego.

Chór Vox Singers działający przy Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki rywalizował z najlepszymi chórami na świecie na Europejskich Zawodach Chóralnych w Rydze na Łotwie, które trwały do 23 lipca. W przygotowanym repertuarze umieścili pięć piosenek, w tym trzy przeboje wykonywane przez Krystynę Prońko: „Psalm stojących w kolejce”, „Małe tęsknoty” i „Jesteś lekiem na całe zło”. Zamierzali zaprezentować również piosenkę „Odwrót” do słów Jana Wołka i muzyki Jerzego Satanowskiego z repertuaru Joanny Lewandowskiej. Ostatni utwór miał być hołdem dla zmarłego Zbigniewa Wodeckiego, który jako pierwszy zaśpiewał także wybraną przez nich piosenkę „Szalona krewetka” (sł. Artur Andrus, muz. Włodzimierz Korcz).

Ogłoszono już wyniki części konkursowej European Choir Games. Srebrny medal płocczanie wyśpiewali w kategorii "Jazz, pop, show". Gratulujemy sukcesu. 

[ZT]16003[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE