Reklama

Ruszyła sprzedaż mieszkań w prestiżowej lokalizacji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Firma AMABUD Sp. z o.o. jest lokalną firmą deweloperską i zajmuje się od 1998 roku budową mieszkań oraz zarządzaniem nieruchomościami. Wszystkie inwestycje firmy AMABUD zlokalizowane są w Płocku. Dorobek firmy to ponad 500 zrealizowanych lokali mieszkalnych.

Firma AMABUD Sp. z o.o. jest lokalną firmą deweloperską i zajmuje się od 1998 roku budową mieszkań oraz zarządzaniem nieruchomościami. Wszystkie inwestycje firmy AMABUD zlokalizowane są w Płocku. Dorobek firmy to ponad  500 zrealizowanych lokali mieszkalnych.

W ostatnich latach AMABUD inwestuje i buduje na osiedlu przy ulicy Górna w Płocku. Powstało tu już ponad 20 budynków wielorodzinnych, na osiedlu znajduje się sklep, przedszkole, apteka, lekarz, przystanek autobusowy, etc.

AMABUD realizuje obecnie dwie inwestycje na osiedla Górna: budynek B oraz budynek C. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji wśród płockich inwestycji.

Jednym z istotnych atutów obecnej inwestycji jest lokalizacja z malowniczym widokiem na dolinę Wisły. Oferta mieszkań skierowana jest dla osób, które cenią ciszę i spokój oraz chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie potrzebują szybkiego i wygodnego połączenia z centrum miasta.

W budynku B pozostało do sprzedaży około 10 mieszkań. Klienci mają do wyboru lokale w metrażu od 52 do 90 m2, w wersjach od 2 do 5 pokojowych.

Na parterze znajdą się mieszkania z ogródkami, na piętrach I – III z przestronnymi balkonami i tarasami. W cenie mieszkania jest komórka lokatorska. W podziemiu budynku znajdują się indywidualne garaże oraz stanowiska postojowe dla samochodów.

Termin oddania do użytku: klatki 3, 4, 5 sierpień 2021 r., klatki 1, 2 grudzień 2021 r.

Pod koniec 2020 r. AMABUD rozpoczął sprzedaż mieszkań w budynku C. Obiekt jest kontynuacją rozbudowy osiedla – to czterokondygnacyjny budynek, w którym będzie 48 mieszkań, osadzony na garażu podziemnym. Z dużej części mieszkań rozpościera się widok na Wisłę i dolinę Wisły. Podobnie jak w poprzednich etapach - mieszkania na parterze posiadają ogródki, a na piętrach balkony. Do każdego mieszkania przyporządkowana jest komórka lokatorska i stanowisko postojowe w hali garażowej. Budynek wyposażony zostanie w windy. W ofercie są mieszkania od 29 m2 do 64 m2. Tradycyjnie AMABUD proponuje elastyczne rozkłady lokali do własnej aranżacji, w wersjach 1, 2, 3, 4 pokojowych. Termin oddania do użytku planowany jest na wrzesień 2022 roku. Mieszkania są ustawne i słoneczne. AMABUD daje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz dopasowanej do potrzeb klientów, jest możliwość łączenia mieszkań. Osiedle jest ogrodzone, wjazd ograniczony jest szlabanem. Deweloper AMABUD zadbał o tereny zielone wokół budynków, przewidziano własny kolorowy plac zabaw. Budynki są niskoenergetyczne i oczywiście posiadają Certyfikat Energetyczny.

Dla klientów zainteresowanych finansowaniem inwestycji oferujemy profesjonalne, niezależne doradztwo kredytowe oraz odpowiednią obsługę przed i posprzedażową.

Zapraszamy na prezentację w biurze przy ul. Kalinowej 68 w Płocku, gdzie mamy makietę osiedla! Dzięki przestrzennemu przedstawieniu inwestycji, można w plastyczny sposób zapoznać się z zaletami inwestycji: rozplanowaniem, lokalizacją, usytuowaniem i rozmieszczeniem lokali, widokiem z okien czy udogodnieniami infrastruktury.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 24 267 88 74 lub 697 620 018 lub mailowo na adres [email protected]

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.amabud.pl !

Zdjęcia autorstwa p. Tomasza Miecznika

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE