Reklama

Ruszył remont w centrum miasta [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ruszył remont w centrum miasta [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek rozpoczął się remont będącej w fatalnym stanie ulicy Gradowskiego. Na pierwszy ogień poszedł fragment między Warszawską a Kolegialną.

We wtorek rozpoczął się remont będącej w fatalnym stanie ulicy Gradowskiego. Na pierwszy ogień poszedł fragment między Warszawską a Kolegialną.

Ruszył długo oczekiwany remont ulicy Gradowskiego połączony z rozdziałem kanalizacji na deszczową i sanitarną. Roboty prowadzone przez Wodociągi Płockie i Miejski Zarząd Dróg  rozpoczęły się dziś, we wtorek rano, od strony wieży ciśnień, obok byłego gimnazjum przy Jakubowskiego.

Na razie uciążliwości związanych z remontem doświadczą głównie okoliczni mieszkańcy z najbliższych do Gradowskiego domów, a także mieszkańców ul. Jakubowskiego i Krótkiej.

Firma Skanska, która wygrała przetarg na tę inwestycję drogową, na zakończenie remontu fragmentu między skrzyżowaniem Gradowskiego z ul. Warszawską, placem Dąbrowskiego i Kolegialną ma czas do końca kwietnia. Potem odnawiane będą kolejne odcinki, a cały remont ulicy w centrum powinien zakończyć się do jesieni.

Więcej czytaj: 

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE