Reklama

Ruszył projekt z budżetu obywatelskiego dla młodzieży

Opublikowano:
Autor:

Ruszył projekt z budżetu obywatelskiego dla młodzieży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do końca roku potrwa projekt „Ring Wolny – bokserski Płock!”, który zwyciężył w piątej edycji budżetu obywatelskiego.

Do końca roku potrwa projekt „Ring Wolny – bokserski Płock!”, który zwyciężył w piątej edycji budżetu obywatelskiego. 

Projekt, który wystartował w lutym, obejmuje bezpłatne zajęcia boksu olimpijskiego dla płocczan w wieku 13-20 lat, które mają odciągnąć młodych mieszkańców Płocka od przesiadywania całymi dniami przed komputerami. Pomysł na tyle spodobał się płocczanom, że postawili na niego w piątej edycji budżetu obywatelskiego. Zajęcia prowadzi Uczniowski Klub Sportowy „Gedeon Płock” w dolnej sali gimnastycznej w Jagiellonce.

W poniedziałki, środy i piątki od 17.15 swoje treningi bokserskie mają grupa początkująca i rekreacyjna, a w te same dni od godziny 18.30 - grupa zaawansowana i zawodnicza. W pozostałe dni, czyli we wtorki i czwartki o godzinie 17.00 odbywają się treningi ogólnorozwojowe. 

Płocki Ratusz przypomina, że to kolejny projekt tego typu wybrany przez płocczan w ramach budżetu obywatelskiego. W ub. roku realizowano projekt "Sportowe Kochanowskiego", w którym udział wzięło 96 osób. Część z nich ćwiczyła tylko przez miesiąc lub dwa, część - przez cały rok.

- Wśród najwytrwalszych był Łukasz Bobryks, w którym trenerzy odkryli bokserski talent - informuje biuro prasowe Ratusza. -  Po kilkunastu miesiącach treningów Łukasz został zauważony i wyjechał na obóz zimowy kadry Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego.

Aby zapisać się na zajęcia, trzeba wypełnić formularze. Są one dostępne na stronie Gedeona:
www. uksgedeon.pl/realizowane-projekty/ring-wolny-bokserski-plock 
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE