Reklama

Rozdają 3 mln zł. Na turnieje, akcje, spektakle

Opublikowano:
Autor:

Rozdają 3 mln zł. Na turnieje, akcje, spektakle   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do końca marca można składać wnioski do Fundacji Orlen w ramach trzeciej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Szansę na grant ma w tym roku aż 300 podmiotów.

Do końca marca można składać wnioski do Fundacji Orlen w ramach trzeciej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Szansę na grant ma w tym roku aż 300 podmiotów.

Organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach. Budżet ogólnopolskiego programu to 3 mln zł. Można się starać o granty w wysokości 5, 10, 15 lub 20 tys. zł. Fundacja przyzna pieniądze na realizację projektów związanych z: ekologią, sportem, bezpieczeństwem, kulturą, ochroną zwierząt czy zrównoważonym rozwojem. O wsparcie ubiegać się mogą nie tylko organizacje pozarządowe, ale też instytucje kultury, szkoły, przedszkola, koła gospodyń wiejskich czy parafie.

- Szansę na wygranie grantu będą miały przede wszystkim projekty poprzedzone rzetelnym rozpoznaniem lokalnych potrzeb oraz te, integrujące mieszkańców i angażujące do współpracy różne podmioty - podkreślają organizatorzy. - Projekty będą realizowane w okresie od 1 czerwca 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.

Programowi „Moje miejsce na Ziemi” towarzyszyć ma 16 spotkań w całej Polsce, podczas których mieszkańcy będą mogli bliżej poznać zasady udziału w projekcie oraz skonsultować swoje pomysły. Zespół Fundacji odwiedzi oczywiście Płock.

Wniosek należy złożyć on-line poprzez dostępny na stronie Fundacji Generator Wniosków pod adresem www.grantydarserca.orlen.pl. Informacje mailowe: [email protected]

Najlepsze projekty, wybrane do realizacji, poznamy do 24 kwietnia br.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE