Reklama

Rozbój w mieszkaniu. Zatrzymano 32-latka

Opublikowano:
Autor:

Rozbój w mieszkaniu. Zatrzymano 32-latka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju w jednym z mieszkań w Płocku. Sprawa ma charakter rozwojowy, niewykluczone są dalsze zatrzymania.

Płoccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju w jednym z mieszkań w Płocku. Sprawa ma charakter rozwojowy, niewykluczone są dalsze zatrzymania.

Policja na razie dość oszczędnie relacjonuje wydarzenia z 18 stycznia. Z informacji przekazanych przez rzecznika płockiej policji wynika, że  właśnie wtedy do jednego z mieszkań weszło dwóch mężczyzn, którzy używszy siły wobec domowników, zabrali im ponad 10 tys. zł.  Ustalenia policjantów, którzy pracują nad tą sprawą, wskazują, że mężczyźni wcześniej przeprowadzili rozpoznanie i dzięki temu wiedzieli, że w tym mieszkaniu mogą znaleźć większą sumę pieniędzy.

Teraz policjantom udało się zatrzymać 32-latka podejrzewanego o dokonanie rozboju. Mężczyzna już wcześniej wchodził w konflikt z prawem, jest więc znany płockim policjantom.

Zatrzymany usłyszał zarzut rozboju, ale nie przyznaje się do winy. Sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na trzy miesiące.

W sprawie nadal prowadzone są ustalenia zmierzające do zatrzymania drugiego mężczyzny. Policjanci nie wykluczają również innych zatrzymań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE