Reklama

Roszady w Orlenie. W zarządzie spółki zasiadła nowa osoba

Opublikowano:
Autor:

Roszady w Orlenie. W zarządzie spółki zasiadła nowa osoba - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na nowe stanowisko członka zarządu ds. handlowych została powołana Patrycja Klarecka.

Na nowe stanowisko członka zarządu ds. handlowych została powołana Patrycja Klarecka.

Jak podaje biuro prasowe PKN Orlen, ?rada nadzorcza spółki dokonała zmiany w składzie zarządu. Na stanowisku członka zarządu ds. handlowych  24 czerwca pojawi się Patrycja Klarecka.
 
Patrycja Klarecka jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w zakresie polityki gospodarczej i strategii przedsiębiorstw. Przez ostatnie dwa lata pełniła funkcję prezesa PARP, największej w Polsce agencji rządowej działającej na rzecz rozwoju MŚP. Ma doświadczenie zawodowe w sektorach: finansowym, medialnym i edukacyjnym, w tym 17-letnie na stanowiskach menadżerskich w takich spółkach, jak: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (2014-2016), Bank Zachodni WBK (2010-2014), Telewizja Polska (2004-2010), PZU (2002-2004).

Wcześniej pracowała m.in. jako wykładowca Wyższej Szkole Dziennikarskiej w Warszawie i jako konsultant w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Była członkinią rad nadzorczych: Fundacji GPW i IAB Polska oraz członkinią zarządu Fundacji Charytatywnej PZU. Reprezentowała TVP w Crossmedia Group przy Europejskiej Unii Nadawców.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE