Reklama

Rewolucja autobusowa. Zadowoleni czy nie?

Opublikowano:
Autor:

Rewolucja autobusowa. Zadowoleni czy nie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od wprowadzenia zmian w układzie komunikacyjnym Płocka minęło pół roku. Jak z perspektywy czasu oceniacie te zmiany? Wyszły na dobre, czy wyszły bokiem? Komunikacja Miejska prosi o opinie pasażerów w specjalnej ankiecie.

Od wprowadzenia zmian w układzie komunikacyjnym Płocka minęło pół roku. Jak z perspektywy czasu oceniacie te zmiany? Wyszły na dobre, czy wyszły bokiem? Komunikacja Miejska prosi o opinie pasażerów w specjalnej ankiecie.

We wrześniu zmieniły się trasy i rozkłady autobusów, granice stref taryfowych. Bilety co prawda podrożały, ale też zamiast dwóch czy trzech opcji w cenniku, mamy do wyboru kilkadziesiąt rodzajów biletów czasowych, godzinnych, miesięcznych, 15-dniowych, ważnych do piątku, papierowych, elektronicznych itd. Jak po półroczu funkcjonowania nowego układu komunikacyjnego oceniacie te zmiany? Pełnomocnik ds. transportu publicznego i inżynierii ruchu drogowego wraz z Komunikacją Miejską chcą sprawdzić, na ile wprowadzone zmiany spełniają oczekiwania pasażerów. Ma temu służyć krótka anonimowa ankieta w formie elektronicznej zamieszczona na stronie  . Odpowiadamy w niej na kilka krótkich pytań, możemy też zgłosić swoje uwagi.

Ponieważ ankieta w wersji elektronicznej może być wypełniona tylko raz na danym komputerze, można ją również pobrać ze strony, wydrukować, wypełnić, a następnie przekazać albo do urn w Biurze Obsługi Klienta w ratuszu (wejście od ulicy Zduńskiej), albo w punktach sprzedaży biletów Komunikacji Miejskiej (przy Przemysłowej 17 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00 lub przy Jachowicza 42 (od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 18.00. Wydrukowaną i zeskanowaną ankietę można też przesłać mailem na adres transport.publiczny@plock.eu albo pocztą tradycyjną na adres Urząd Miasta, Pełnomocnik ds. Transportu Publicznego i Inżynierii Ruchu Drogowego, 09-400 Płock, pl. Stary Rynek 1.

Na ankiety Komunikacja Miejska i Ratusz czekają do 30 kwietnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE