Reklama

Rekordowy styczeń Portalu Płock. Wszystko dzięki naszym Czytelnikom

Opublikowano:
Autor:

Rekordowy styczeń Portalu Płock. Wszystko dzięki naszym Czytelnikom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki Wam, drodzy Czytelnicy, mamy powody do zadowolenia - początek 2017 roku przyniósł nam milionowe statystyki. W styczniu odwiedziliście nas rekordową liczbę razy! Dziękujemy za każdy Wasz ślad - każde wejście i każdy komentarz!

Dzięki Wam, drodzy Czytelnicy, mamy powody do radości - początek 2017 roku przyniósł nam kolejne już wzrosty statystyk. W styczniu odwiedziliście nas rekordową liczbę razy! Dziękujemy za każdy Wasz ślad - każde wejście, czas spędzony na portalu i każdy komentarz!

Nowy rok zaczął się dla nas znakomicie - odnotowaliśmy rekordowe statystyki odwiedzalności Portalu Płock. To najlepsze wyniki od 2010 roku, gdy powstał nasz portal. Zresztą już od siedmiu lat systematycznie z miesiąca na miesiąc coraz liczniej i coraz częściej czytacie nasze teksty, oglądacie zdjęcia, przeszukujecie ogłoszenia, sprawdzacie, gdzie warto się wybrać i wyszukujecie potrzebne Wam informacje o firmach, produktach, usługach. 

3,6 miliona odsłon

W styczniu zanotowaliśmy rekordowe odsłony Portalu Płock. Jednego dnia było ich nawet 720 tysięcy (27 stycznia), a w całym miesiącu uzbierało się aż 3,6 miliona odsłon! W ilości unikalnych użytkowników również odnotowaliśmy rekord - 16 stycznia - było ich ponad 20 tysięcy.

Rekord na Facebooku

Na naszym profilu największego serwisu społecznościowego również rekordowe zainteresowanie naszymi postami. Najpopularniejszy artykuł osiągnął zasięg 95 tysięcy użytkowników, natomiast w ciągu tygodnia nasze posty osiągnęły rekordowe 8,6 tysięcy interakcji, czyli udostępnień, komentarzy i polubień.

Artykuły

W styczniu napisaliśmy łącznie 215 artykułów (średnio prawie 7 dziennie). Najpopularniejszym okazał się tekst o kręceniu scen do serialu „Ojciec Mateusz”, który naliczył ponad 35 tysięcy odsłon.

Komentarze

Nasze artykuły są nie tylko chętnie czytane, ale również żywo komentowane. W styczniu najwięcej komentarzy, bo 61, zgromadził artykuł o tym, jak ma wyglądać nowy stadion Wisły. Dziękujemy za każdy ślad pozostawiony na naszym Portalu. Wasze opinie są ważne i nierzadko mają wpływ na to, co dzieje się w mieście.

Fotorelacje

Tylko w styczniu zamieściliśmy 71 fotorelacji z różnych miejskich wydarzeń. Najchętniej oglądaliście zdjęcia ze studniówki Chemika

Dziękujemy! W lutym statystyki zapowiadają się jeszcze lepsze. Bądźcie z nami codziennie, to dla nas najlepsza motywacja!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE