Reklama

Ratusz zawiesił opłaty za parkowanie na dwóch ulicach

Opublikowano:
Autor:

Ratusz zawiesił opłaty za parkowanie na dwóch ulicach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do grudnia zawieszono opłaty za postój na odcinkach dwóch ulic znajdujących się w strefie płatnego parkowania. Wszystko przez zaplanowane tam roboty budowlane.

Do grudnia zawieszono opłaty za postój na odcinkach dwóch ulic znajdujących się w strefie płatnego parkowania. Wszystko przez zaplanowane tam roboty budowlane.

Jednym zarządzeniem prezydent zawiesił konieczność uiszczania opłat za postój na dwóch ulicach na Starym Mieście. Do 2 grudnia nie trzeba płacić za postój na Sienkiewicza na odcinku od ul. 1 Maja do ul. Tumskiej, a do 15 grudnia - na Kazimierza Wielkiego między skrzyżowaniem z Wyczałkowskiego (przy farze) do skrzyżowania Okrzei. Decyzja ma związek z pracami remontowymi na tych ulicach.

[ZT]13646[/ZT]

Z tego też powodu nie wszędzie możliwe będzie zostawienie auta. Jak poinformował Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, rusza zapowiadany już przez nas remont chodników wzdłuż Sienkiewicza między byłą komendą policji a Tumską. Zmieniona organizacja ruchu zacznie obowiązywać od czwartku 3 listopada.

Do 2 grudnia będzie tam obowiązywało zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości na remontowanym odcinku. Przesz pierwsze ok. dwa tygodnie  tygodnie wyłączony z ruchu pieszych będzie chodnik po stronie południowej (numery nieparzyste od dawnej komendy do salonu optycznego), a następnie po stronie północnej (numery parzyste od budynku telekomunikacji do posesji nr 28).

- W czasie prac będzie możliwe dojście do posesji - zapowiada Konrad Kozłowski. - Przystanek „Tumska” zostanie przeniesiony w kierunku hotelu Herman. 

[ZT]13676[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE