Reklama

Reklama

Ratusz szuka szefa wydziału inwestycji

Opublikowano: wt, 16 lut 2016 10:31
Autor:

Ratusz szuka szefa wydziału inwestycji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stanowisko szefa Wydziału Inwestycji i Remontów jest wolne od połowy grudnia, gdy z Ratuszem pożegnał się dotychczasowy dyrektor Cezary Guzanek.

Reklama

Stanowisko szefa Wydziału Inwestycji i Remontów jest wolne od połowy grudnia, gdy z Ratuszem pożegnał się dotychczasowy dyrektor Cezary Guzanek.

Przypomnijmy: jak pisaliśmy, Cezary Guzanek stracił pracę w połowie grudnia ub. roku. W rozmowie z nami były już dyrektor nie ukrywał, że powodem miał być konflikt personalny między nim a wiceprezydentem Jackiem Terebusem. Współpraca układała się coraz gorzej i gorzej i wreszcie stała się niemożliwa. 16 grudnia szef ratuszowego wydziału otrzymał wymówienie. Jego miejsce do czasu wyłonienia  nowego dyrektora jako pełniąca obowiązki zajęła Grażyna Piaskowska.

Teraz Ratusz ogłosił konkurs na to stanowisko. Jakie wymagania stawia przed kandydatami? Poza standardowymi wymaganiami, jak m.in.  obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych i niekaralność, Ratusz oczekuje, że kandydaci będą mieli wykształcenie wyższe w branży budowlanej,  sanitarnej lub  mechanicznej, znajomość procedur realizacji projektów na Warunkach Kontraktowych FIDIC, a także co najmniej pięcioletni staż pracy, niekoniecznie na stanowisku kierowniczym. Do stażu pracy wlicza się również działalność gospodarcza o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku przez co najmniej trzy lata. Dodatkowym wymaganiem jest znajomość ustaw, m.in. o pracownikach samorządowych, samorządzie, zamówieniach publicznych.

Dokumenty można składać w Ratuszu do 25 lutego. 

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.